מה ניתן להדפיס בטכנולוגיית תלת מימד? בטכנולוגיה זו תוכל להדפיס כמעט כל דבר שחלמת עליו, מחלק שהתקלקל במכונה זו או אחרת ועד הדפסת מכונה שלמה.

מדפסת התלת מימד למעשה מתיכה שכבות דקות של פלסטיק אחת על השנייה עד לקבלת המודל התלת מימדי בשלמותו. בעזרת טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד אתה יכול לתכנן ולהדפיס כמעט כל דבר שליבך יחפוץ בו, כמובן שתצטרך לתכנן אותו קודם ולייצר קובץ הדפסה.

 

ליקטנו עבורכם כמה רעיונות מדהימים:

גיטרה בהדפסת תלת מימד

1. גיטרה אקוסטית המודפסת בטכנולוגיית תלת מימד. סקוט סומי יצר את הגיטרה המודפסת הראשונה בעולם, מבנה עשוי מפלסטיק המודפס בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית. בדרך זו תוכל אפילו להדפיס מודל תלת מימדי שהוא העתק גיטרה של הזמר האהוב והנערץ עלייך. בהחלט שימוש טוב של הדפסה בתלת מימד. אצלנו תוכל למצוא גם חומר דמוי עץ כך שתוכל לייצור את חלקי העץ שבגיטרה המקורית מחומר זה. בהחלט שימוש טוב להדפסה בתלת מימד.

מכונית בהדפסת תלת מימד

2. הדפסת מודל 3D של מכונית היוקרה האהובה עלייך. יוצר סרט הג’ימס בונד – סקייפול ייצר דגם תלת מימד של רכב האסטון מרטין DB5 שנת ייצור 1960 וריסק אותו בצורה מרהיבה בסרט סקייפול. באותה דרך תוכל לייצר מודל מודפס של רכב היוקרה האהוב עלייך ואולי אפילו לרסק אותו בצורה לא פחות מרהיבה ככה סתם בשביל הבידור..

פסל בהדפסת תלת מימד

3. תוכל לייצר פסל תלת מימדי מהציור של הילד שלך. האם פעם חשבת -הלוואי שיכולתי לייצר פסל אמיתי מציור הילדים של הבן שלי? אם כן אז עכשיו זה אפשרי בהחלט. כל זאת באמצעות טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד.

מגן לטלפון הנייד

4. תוכל לתכנן מגן מרהיב לטלפון הנייד. גיין קיטנן יצרה מגן מקורי לטלפון הנייד שאף יכול להכיל בתוכו 2 כרטיסי אשראי. היא קראה לו Mondriaan Case על שם הצייר Piet Mondrian שאהב להשתמש בציוריו המרהיבים בקווים לאורך ולרוחב. הדפסת מגן לטלפון הנייד הוא בהחלט שימוש טוב למדפסת תלת מימדית.

סטנד לאייפד

5. תכנן לך יצירת אומנות – סטנד לאייפד. הסטנד המיוחד שניתן לראות מדגים מודל מיוחד במינו, ניתן לראות אדם המחזיק במאמץ רב אייפד. בהחלט יצירת אומנות. למה שלא תיצור יצירת אומנות משלך?

 

אם זה אובייקטים שימושיים או יצירות אומנות, היום ניתן לייצר כמעט כל מודל בטכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד. נשאר רק לחשוב על הדפסה תלת מימדית של מודל מקורי, לתכנן אותו בתוכנה המתאימה ולשלוח לנו קובץ להדפסה בתלת מימד. אנחנו כבר נייצר עבורך את המודל מהחומר שבחרת, הצבע ורזולוציית ההדפסה המתאימה. את המודל המוכן נישלח אלייך במישלוח עד הבית או שבאיסוף עצמי.

לקריאה בנושא שיטות להדפסה תלת מימדית לחצו כאן

מעוניינים בדגם תלת מימד באיכות מעולה? התקשרו אלינו ונשמח לעזור בכל התהליך!