נסו להיזכר בפעם האחרונה בה התחדשתם בכיסוי לסמרטפון, מעמד למפיות או אגרטל לפרחים. מה שבעיקר מעניין אותנו הוא לא “מתי” או “מה” רכשתם, אלא “איך” רכשתם. ולמה אנו מתכוונים? מסע הרכישה שלכם (ואנו מתנצלים מראש אם אנחנו טועים), עבר בחנות אונליין/אופליין, ממנה רכשתם את המוצר בו חשקתם. 

 

כידוע, כל מוצר שאתם רוכשים נשען על תהליכי תכנון, פיתוח וייצור. ומה קצת פחות ידוע? שאת המוצר הבא תוכלו לייצר לגמרי בעצמכם! אולי אין בבעלותכם מפעל גדול, מאות עובדים ולקוחות קבועים, אך יכולה להיות לכם מדפסת תלת מימד ביתית! עד כה הייתם רק צרכנים? מעתה, תוכלו להיות יצרנים-משתמשים!

 

מייצרים ונהנים! מדפסת תלת ממד ביתיתאולי אין בבעלותכם מפעל, אבל יכולה להיות לכם מדפסת תלת מימד!

אז מה משותף לכוסות שתייה, אטבים לסגירת שקיות מזון ומפרט לגיטרה? נכון, את כולם תוכלו להדפיס באמצעות מדפסת תלת מימד ביתית! במידה שאתם שואלים את עצמכם כעת: “למה שאדפיס אם אני יכול פשוט לקנות?”, אתם שואלים את השאל הנכונה. מעבר למודל המודפס, המדפסת מעניקה לכם עוד שני דברים עיקריים והנה הם לפניכם:

  • ייצור מידי – יתכן שגם אתם רוכשים לא מעט פריטים באתרי אונליין גדולים וזולים (כן, אנחנו מדברים על החנויות הסיניות). פוטנציאל לחוויה קנייה אדירה? קיים. ובפועל? הוא לא תמיד מתממש. כידוע, לא אחת המשלוחים מתעכבים, ולעתים אף לא צולחים את המסע ולא מגיעים אליכם. אז מה דעתכם לייצר באופן מידיי – מעכשיו לעכשיו, את כל העולה על דעתכם? מדפסת תלת מימד מגיבה לצרכים ולבקשות שלכם, ומפיקה בעבורכם מודלים במגוון רחב של צבעים וחומרים.
  • חווית ייצור – זוכרים את הפעם הראשונה שבה נעמדתם מול מדפסת הדיו? במידה שלא, ננסה להזכיר לכם איך נראה/הורגש אותו הרגע: עמדתם בפליאה מול המדפסת, וצפיתם ב”לידתו” של דף A4 מודפס. כעת, נסו לחשוב על עוצמת ההתרגשות והחוויה הצפויות לכם עם מדפסת תלת מימד. טכניקת ההדפסה עובדת על עקרון “שכבה על גבי שכבה”, כך שתוכלו לראות את המודל שלכם מיוצר מול עיניכם. והערך שאתם מקבלים? חווית ייצור אדירה!

 

“ומה לגבי מדפסת תלת מימד מחיר?”

אז כמה כסף תצטרכו להשקיע בתואר “יצרנים”? פחות משאתם ככל הנראה מדמיינים לעצמכם כעת! בראשית דרכן, מדפסות תלת ממד היו מאד יקרות, כך שרבים ויתרו מראש על התענוג והתנחמו בידיעה כי “כשהמדפסות יוזלו, נקנה אחת”. ב-2022, ישנם שלל דגמים המיועדים למשתמש הפרטי-ביתי. והמחיר? בהתאם! לדוגמא:

  • מדפסת BIQU B1 מוצעת במחיר מבצע של 900 שקלים בלבד!
  • מדפסת BIQU B1 SE PLUS במחיר מבצע של 1500 שקלים בלבד!

 

שניה לפני שאתם משתעשעים בשמות אפשריים ל”מפעל” הביתי שלכם, הסתייעו בנו לבחירת מדפסת תלת מימד המותאמת לצרכים, למטרות ולתקציב שלכם. למידע נוסף, התקשרו אלינו כעת – 052-833-2959