במידה שאתם ידועים בחיבתכם למתכונים מנצחים, הנה מתכון נוסף שראוי שתתייקו ותשמרו עליו בקנאות: הדפסת תלת ממד מוצלחת צריכה שני דברים בסך הכל: מדפסת מקצועית בטכנולוגיית הדפסה המתאימה לצורך שלכם, וחומרי גלם מעולים. סה טו! ברשותכם, כעת לא נתעכב על “כלי העבודה” – המדפסת, אלא על חומרי הגלם, ובדגש על חומר גלם ספציפי: שרף נוזלי.

 

אם כבר יצא לכם להתעניין בהדפסות תלת מימד (ואולי אפילו כבר להדפיס), אתם יודעים כי ניתן להדפיס באמצעות מגוון חומרים להדפת תלת מימד לרבות ABS, PETG ועוד. ובכל זאת, השרף הנוזלי המוצע בשפע של צבעים – מגוף, ירוק ועד אדום, מוסיף לסקרן, לעניין ולגרום למדפיסים לבחור בו. האם ה”הייפ” סביבו מוצק? (רמז: כן). 

 

מכל החומרים בעולם: מדוע דווקא שרף נוזלי מתאים להדפסות 3d?

ראשית, חשוב לנו להזכיר ולהדגיש: בחירה בחומר גלם להדפסה צריכה להתבסס אך ורק על מה שנכון ספציפית למודל שאתם שואפים להדפיס. מכאן, שלמודלים מסוימים יתאים שרף ולאחרים בכלל PLA. אז מהן תכונותיו הדומיננטיות ביותר של השרף שהפכו אותו ל”חביב הקהל”?

  • חומר אחד, מגוון מודלים – הייתם מצפים מחומר גלם להתאים להדפסת מודלים בודדים-ספציפיים, נכון? באמצעות שרף תוכלו להדפיס פריטי אופנה ולבוש, מוצרים ניסיוניים (אב טיפוס), כלי עבודה, פריטים מכניים והרשימה עוד ארוכה. כאן אצלנו תוכלו לרכוש שרף בסיסי, שרף מקצועי ושרף דנטלי. 
  • עמידות גבוהה – דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: עמלתם רבות על תכנון מודל – דייקתם, ליטשתם ושיפרתם אותו. בהמשך, שלחתם אותו להדפסה וחיכיתם בהשתוקקות וציפייה לראותו שלם. ואז, בשנייה אחת של חוסר תשומת לב, המודל התעקם או נשבר לכם. התיאור הזה אולי נשמע פסימי ולא סימפטי, אך לשמחתכם לא תצטרכו להתמודד איתו! מודלים העשויים משרף, נהנים מעמידות מרשימה וחסינים בפני סדקים ושברים. 
  • הגימור החלק – יש רק דבר אחד שתעשו לפני שתחזיקו את המודל המודפס בידיים: תראו אותו בעיניכם. ומדוע אנו מציינים את המובן מאליו? משום שישנה חשיבות אדירה לנראות החזותית-אסתטית של המודל. מבלי לדעת מה אתם מתכננים להדפיס, הרי שמשאלתכם היא ליהנות ממודלים שנראותם מרהיבה וחסרת דופי. תשמחו לדעת כי באמצעות שרף נוזלי, תוכלו לייצר מגוון רחב של מודלים בגימור חלק שיתרום למראה מרשים ומקצועי.
  • מהירות גבוהה, זמן הדפסה קצר – בואו לא נשכח כי זמן שווה כסף, בעיקר כשהשימוש במדפסת נועד לשרת צרכים עסקיים שונים. שרף נוזלי הוא חומר גלם שניתן להדפיס באמצעותו במהירות ותוך זמן קצר. לאן אתם ממהרים? להדפסת המודל הבא שלכם!

 

אנחנו מקווים שענינו בהרחבה על שאלתכם: “מדוע כדאי להשתמש בשרף הנוזלי בהדפסות תלת המימד?”. במידה שיש לכם שאלות נוספות על שרף נוזלי או חומרי גלם אחרים, כמו גם על טכנולוגיות ההדפסה ואביזרים נלווים, התקשרו כעת ונשמח לסייע לכם! – 052-833-29-59