דפוס 3D מספקים שירותי הדפסה בתלת מימד – כולל ייעוץ, תכנון והדפסה על ידי צוות מהנדסים!

אבל מה קיים בשוק ההדפסות בתלת מימד? איך תדעו מה בדיוק אתם מקבלים ואם זה שווה את הכסף שלכם? צוות דפוס 3D מסבירים.

 

מה זה שירותי הדפסת תלת מימד?

מדפסות תלת מימד הן העתיד – אפשר להדפיס איתן כמעט כל דבר שרוצים – צעצועים, כלי בית, ריהוט ואפילו מודלים של בתים, ציוד רפואי חיוני ומכשירים מתקדמים מכל הסוגים.

הבחירה של גופים רציניים מכל הסוגים בהדפסות תלת מימד נעשית בזכות רמת דיוק מדהימה, המאפשרת להפוך כמעט כל רעיון למציאות.

אפשר ליצור כלי מטבח בעיצובים מיוחדים, מכונות הנשמה מתקדמות, כלי נשק, כלי רכב ועוד אינספור פריטים גדולים וקטנים, חשובים יותר וחשובים פחות לקיום האנושי.

מכונות ההדפסה של דפוס 3D הן מהמתקדמות והמהירות בשוק, בעלות כושרי ייצור גבוה, המאפשר הדפסות תלת מימד איכותיות ומהירות. 

 

איך מתבצע תהליך הדפסת תלת מימד?

תהליך הדפסות תלת מימד מתבצע במספר שלבים. השלב הראשון הוא הכנת מודל תלת מימדי ממוחשב, אותו אפשר להזין למדפסת בהתאם לטכנולוגיית ההדפסה. ניתן ליצור מודל כזה על ידי סריקה תלת מימדית של מוצר קיים, או על ידי יצירת מודל מקורי לחלוטין.

ההנחיות להדפסה צריכות לכלול התניות שונות כמו הגבלה גיאומטרית, יצירת תמיכות, יצירת חור ניקוז ועוד.

לאחר מכן יש להמיר את קבצי ה CAD לקבצים מתאימים למדפסת 3D. 

קיימים מספר סוגי קבצים אותם ניתן לייבא לתוך המדפסת, בהתאם לטכנולוגיית ההדפסה.

בשלב ההדפסה יש לבחור את החומר לצורך ההדפסה, כמו גם את הטכנולוגיה המתאימה לסוג ההדפסה הרצוי ואת הרזולוציה המתאימה לסוג ההדפסה.

יש לבצע תהליך הכנה למדפסת לפני ההדפסה, בהתאם לסוג המדפסת והטכנולוגיה המיושמת בה.

תהליכים אלה נחשבים מורכבים ולכן, במקרים בהם לא קיימים קבצים מוכנים שניתן להזין ישירות למדפסת הקיימת, רצוי לבדוק אם החברה המספקת שירותי הדפסת תלת מימד יכולה לספק לכם שירות וייעוץ של אנשי מקצוע מנוסים, שיכולים לבצע עבורכם או להנחות אתכם בביצוע השלבים השונים, עד שלב ההדפסה עצמו.

 

איך לבחור חברה להדפסות תלת מימד?

כדי לוודא קבלת הדפסת תלת מימד איכותית ומדויקת, חשוב לבחור חברה שיכולה לתת לכם מגוון טכנולוגיות הדפסה לבחירה, שימוש במכונות הדפסה מתקדמות ואיכותיות, לצד שירות של בעלי מקצוע אשר מספקים ייעוץ, תכנון והדפסה. כל אלה גם יחד מבטיחים לכם תהליך מדויק ומקצועי שבסופו תקבלו מוצר ברמה שציפיתם לה.

 

לסיכום, בית דפוס 3D מספק הדפסות תלת מימד ברמה גבוהה, בלווי צוות מהנדסים מיומן לאורך התהליך. בנוסף תמצאו אצלנו גם מדפסות תלת מימד למכירה במחירים נוחים ובאיכות מעולה, חומרי גלם להדפסה, ציוד נלווה ועוד. צרו קשר לקבלת ייעוץ ומידע נוסף!