בעולם ההדפסות 3D קיימות שתי אפשרויות בחירה עיקריות, בין קניית מדפסת תלת מימד לבין שליחת המודל שלכם להדפסה אצל מומחים.

למעשה גם אם אתם קונים מדפסת תלת מימד מחיר הדפסה על ידי מומחים בתחום כנראה יהיה משתלם יותר וגם יאפשר לכם לקבל תוצאה איכותית ומדויקת כבר מהמודל הראשון.

אבל מה ההבדל בין השניים ואיך תדעו איזו בחירה מתאימה לכם יותר?

 

הדפסה או מדפסת תלת מימד – מחיר זה רק חלק מהמשוואה

מחיר הדפסת תלת מימד משתנה בהתאם למגוון פרמטרים, כמו סוג המדפסת, גודל המודל, סוגי החומרים המשמשים להדפסה ועוד. 

אבל אם יש לכם התלבטות בין רכישה של מדפסת תלת מימד לבין הזמנת שירותי הדפסה אצל בעלי מקצוע, יש כמה פרמטרים שיעזרו לכם להחליט:

 

זמן שווה כסף

הדפסה תלת מימד על ידי מומחים היא ללא ספק איכותית ומקצועית יותר, אך לרוב גם יקרה יותר מאשר הדפסה בודדת במדפסת תלת מימד משלכם.

כשאתם קונים מדפסת תלת מימד מחיר הדפסה בודדת יורד משמעותית בטווח הארוך, כי יש לכם בבית את הציוד ואת החומרים להדפסה ואתם משלמים עליהם סכומים משתלמים יותר.

עם זאת, הדפסה במדפסת פרטית (או של העסק) מצריכה מכם למידה של המכשיר, ניסוי וטעיה שעולים לא מעט כסף וגם עיכובים וזמן יקר – אם ההדפסה מיועדת לצרכים מסחריים ועסקיים.

כאשר ההדפסה נעשית על ידי בעלי מקצוע מנוסים, היא נעשית במהירות ומספקת תוצאה מדויקת שעונה על הצרכים שלכם ללא עיכובים.

מה המחיר של הדפסה במדפסת תלת מימד
מה המחיר של הדפסה במדפסת תלת מימד

שפע אפשרויות לכל סוג של מודל

כשאתם קונים מדפסת תלת מימד אתם מוגבלים בסוגי החומרים להדפסה ובמספר החומרים להדפסה בודדת בהתאם לסוג המדפסת והטכנולוגיה בה היא פועלת.

לעומת זאת, עם שירותי הדפסה מקצועיים אתם מקבלים התחייבות לספק לכם את המוצר הסופי הטוב ביותר, על ידי מומחים בתחום, כאשר עומדות לרשותם מספר מדפסות תלת מימד, מגוון טכנולוגיות וחומרי הדפסה והמון ניסיון.

 

הדפסה חד פעמית לעומת הדפסה באופן קבוע

אנשים רבים קונים מדפסת תלת מימד ביתית או מדפסת לעסק – כי הם צריכים אפשרות זמינה ונגישה להדפיס מודלים בתלת מימד באופן בלתי מוגבל. 

במקרה כזה גם משתלם להשקיע בלמידת המכשיר וחומרי הגלם, ניסוי וטעיה, או במקרה של עסקים וחברות – לשכור את שירותיו של מומחה בהדפסות תלת מימד.

במקרים אחרים, דרושה הדפסה תלת מימד חד פעמית, או לעיתים רחוקות – באיכות גבוהה מאוד של דיוק, מהירות ומומחיות ולכן מתאים יותר להזמין שירותי הדפסה 3D אצל מומחים.

 

לבחור את השירות המדויק לכם

בית הדפוס DFUS3D מאפשר לכם לבחור בין רכישת מדפסת תלת מימד איכותית ומתאימה לצרכים שלכם, לבין שירותי הדפסה תלת מימד על ידי מומחים.

נשמח גם לספק לכם ייעוץ מקצועי כדי לבחור את השירות המתאים לכם ביותר ולדייק את הבחירה כדי שתקבלו תוצאה אופטימלית. מחפשים את הדרך הנכונה להדפסה תלת מימד? דברו איתנו!