עולם שלם של דפוס תלת מימד כבר מזמן נמצא כאן והופך את העתיד למציאות שבה אנחנו חיים.

למעשה ענפים רבים בשוק כבר משתמשים בתחום כדי להפיק מוצרים ומודלים שימושיים במגוון תחומים. חלקם נעזרים בשירותי דפוס תלת מימד מקצועי ואילו חלקם רוכשים מדפסת תלת מימד כדי לייצר בעצמם את המודלים והמוצרים הרלוונטיים.

אם גם אתם נמצאים בשלב של התלבטות, אנחנו כאן כדי לענות אחת ולתמיד על שאלה מאוד רלוונטית – מה משתלם יותר – שירותי דפוס תלת מימד או רכישת מדפסת תלת מימד?

 

מדפסת תלת מימד או דפוס תלת מימד – יתרונות וחסרונות

שירותי דפוס תלת מימד הם שירותי מקצועיים המאפשרים לכם להדפיס מודלים שונים ברמה הרצויה לכם של איכות ודיוק. 

ההדפסה מתבצעת על פי רוב במדפסות איכותיות ויקרות יחסית, על ידי בעלי מקצוע שיודעים כיצד להתאים את הקבצים למדפסת, באילו חומרים צריך להשתמש ואיך להפיק את המיטב מהתהליך באופן כללי.

לכן שירות זה מתאים למי שרוצה הדפסת תלת מימד ללא טעויות, למי שאין לו זמן, רצון או יכולת לרכוש מדפסת תלת מימד וללמוד את הטכנולוגיה כדי להפיק ממנה הדפסות איכותיות ברמה הרצויה. 

 

מצד שני, מדפסת תלת מימד היא השקעה מאוד משתלמת למי שמתכנן להשתמש בה לעיתים קרובות ולכן גם משתלם וכדאי לו מסיבות שונות, להקדיש את הזמן והאנרגיה הדרושים כדי ללמוד את התהליך וכיצד לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. 

זו יכולה להיות מדפסת תלת מימד ביתית, המיועדת לתהליכי למידה, חוויה והנאה, או מדפסת תלת מימד מקצועית, המיועדת לענפי מקצוע שונים, אשר משתלם להם יותר להשקיע במדפסת תלת מימד לטווח ארוך מאשר לשלם כל פעם על שירות הדפסה מקצועי באופן נקודתי.

 

קניית מדפסת תלת מימד מול שירות הדפסות תלת מימד בנקודות

  • קניית מדפסת תלת מימד מצריכה השקעה כספית ראשונית גדולה יחסית ואילו שירות הדפסה עולה בהתאם לגודל המודל והאיכות המקצועית שלו.
  • קניית מדפסת תלת מימד מחייבת תהליך למידה כדי להבין את הטכנולוגיה וללמוד כיצד להוציא ממנה את המיטב לעומת שירות הדפסה שמצריך מכם רק לבנות את המודל הרצוי.
  • שירות הדפסות תלת מימד מאפשר לכם לקבל שירות הדפסה מקצועי ואיכותי בהתחייבות על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, לעומת הדפסה באופן עצמאי שהאיכות שלה תלויה רק בכם.
  • שירות הדפסה יכול להיות יקר מאוד בטווח הארוך – אם אתם מדפיסים לעיתים קרובות, כחלק קבוע מהעבודה שלכם ואז כדאי להשקיע במדפסת ותהליך למידה שלה כדי לחסוך ולהתייעל.
  • רכישת מדפסת תלת מימד מאפשרת לכם ללמוד את התחום ולהתמקצע בו בקצב שלכם ולפי הרמה הדרושה לכם.


לסיכום, אם אתם מתלבטים בין רכישת מדפסת תלת מימד לבין שירות הדפסה מקצועי, אנחנו מציעים להתקשר אלינו ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו, שיודע לתת את שני השירותים באותה מידה של מקצועיות ומיומנות. צריכים מדפסת תלת מימד או שירות הדפסה? אתם במקום הנכון. דברו איתנו!