לרוב, אנשים המעוניינים לרכוש מדפסת תלת ממד, מעריכים את התאמת הדגמים השונים אליהם בהתאם לשני פרמטרים: שיטת ההדפסה (SLA / FDM ) ומחיר המדפסת. מדובר על שני פרמטרים חשובים ללא ספק, אך האם כדאי לבסס את הרכישה רק לפיהם? נשיב על השאלה הזו עם הדוגמא הבאה: נניח שאתם רוצים לרכוש ספה חדשה לסלון הביתי. האם תוכלו להעלות על דעתכם שתבחרו ספה על סמך צבע הריפוד והמחיר שלה? אנחנו מנחשים שלא. באופן טבעי, תעמיקו גם בסוג הבד, עד כמה קל לנקות אותו, גודלה של הספה וכיוצא בזה.

 

ההקדמה הזו נועדה לחדד בפניכם דבר מהותי: לפני רכישת מדפסת תלת ממד, ראוי שתעמיקו במפרט התכונות המלא של כל דגם שאתם לוקחים בחשבון. אנחנו עשינו את שיעורי הבית בשבילכם, וכאן אצלנו ב-dfus 3d, ממתין לכם בכל עמוד מוצר פירוט תכונות מלא של כל מדפסת. אז מה חשוב לבדוק בנוסף לשיטת ההדפסה, רזולוציית הדפסה, משקלה והמחיר?

 

דברים קטנים, אפקט גדול: מה לבדוק לפני רכישת מדפסת תלת ממד?

ישנם דברים שכולם מבררים, בודקים ומבטיחים לפני הרכישה, אך גם דברים “קטנים” (לכאורה כמובן) שלא כולם מתעכבים עליהם. ואם תשאלו אותנו? כל תכונה המצוינת במפרט הדגם, ראויה לתשומת הלב שלכם. לפניכם, 3 דברים שכדאי מאד להתחשב בהם עם השוואה בין דגמי המדפסות:

מה לבדוק לפני רכישת מדפסת תלת ממד

  • מדפסת מורכבת / נדרשת הרכבה? – ישנן מדפסות המגיעות מורכבות, אך גם כאלו שיהיה עליכם להרכיב. כבר נרגיע כי ההרכבה בכל מקרה אינה סבוכה, כאשר חלק מהדגמים מוצעים עם שירות הדרכה ותמיכה. כך או כך, המלצתנו אליכם היא לבדוק מהו אחוז ההרכבה של המדפסת. לדוגמא: דגם CR-10 MAX מגיע 80% מורכב. דגם BIQU B1 SE PLUS מגיע 90% מורכב.
  • גודל מסך ההפעלה – אנחנו מנחשים כי יש ברשותכם מכשיר חכם שאתם נהנים מאד מהשימוש בו! בין היתר, החוויה שלכם מעוצבת על ידי גודל המסך. רק בכדי להמחיש לכם עד כמה גודלו של המסך משמעותי, נסו לדמיין לעצמכם שהמסך של המכשיר החכם שברשותכם, היה קטן בחצי. ולאן אנחנו חותרים? לפני שאתם רוכשים מדפסת תלת ממד, בדקו מהו גודל מסך ההפעלה. לדוגמא: דגם Dimentech max 4k, מגיע עם מסך בגודל 3.5 אינץ’.
  • עוצמת רעש ההדפסה – הפרמטר הזה משמעותי בעיקר לאלו מכם שצפויים להציב את המדפסת במשרד בו הם עובדים. אתם צפויים להדפיס בכל יום כמה שעות? בדקו מהי עוצמת רעש ההדפסה. לצורך העניין, דגם מדפסת BIQU B1 SE Plus, מאופיין במנגנון פעולה שקטה. זהו פרמטר נוסף שעשוי להשפיע על חווית ההדפסה הכללית, וגם בו ראוי להתחשב.

 

אנו מקווים שהמידע שחלקנו אתכם, יאפשר לכם לבצע את הרכישה המושלמת עבורכם! זקוקים לייעוץ והכוונה בנושא רכישת מדפסת תלת ממד? אנחנו עומדים לרשותכם בכל שלב ועם כל שאלה, התקשרו – 052-833-2959