לייצר טבעת במפעל בסין או להדפיס אותה בסטודיו בתל אביב? לשלוח למעבדה בגרמניה מידות לייצור סד לילה, או להדפיסו במרפאת השיניים בארץ? רק אתם תחליטו! טכנולוגיית הדפסת תלת המימד לא מפסיקה לחדש ולהפתיע, והמרוויחים העיקריים – אתם!

כידוע, ישנו מגוון אדיר של חומרי גלם להדפסת תלת מימד – מ-ABS ועד PETG. כעת, אנו שמחים להציג בפניכם את אחד החומרים המסקרנים והשימושיים ביותר – שרף נוזלי resin!

 

עכשיו אפשר לחייך: שרף נוזלי לשימושם של רופאי השיניים

רק עד לפני כמה שנים, איש לא תיאר לעצמו שרופאי שיניים יעסקו גם בהדפסות (הרי זהו תפקידה של המנהלת האדמיניסטרטיבית). וכיום? מיטב רופאי השיניים – בארץ ובחו”ל, מדפיסים In house בתלת מימד, וכך מעניקים למטופליהם מענה רפואי מדויק, מהיר וחווייתי יותר.

החומר הדומיננטי ביותר בתחום רפואת השיניים הוא שרף נוזלי resin, שכן המודלים המודפסים באמצעותו יכולים להגיע במגע עם מים/נוזלים. רופאי השיניים מדפיסים באמצעות השרף מגוון מודלים, לרבות:

  • סדי יישור שיניים
  • סדי לילה
  • עזרי ניתוח שונים וכן הלאה…

 

מעצבי התכשיטים ולקוחותיהם בחרו: תכשיטים המיוצרים משרף נוזלי!

הטכנולוגיה המפוארת עליה נשענת הדפסת תלת המימד וחומר הגלם – השרף הנוזלי, העניקו למעצבי התכשיטים את האפשרות לייצר בעצמם את התכשיטים שלהם! כידוע, לא מעט מעצבים עוסקים אך ורק בעיצוב – בשרטוט סקיצות ורעיונות, כאשר הייצור עצמו מתבצע במפעלים חיצוניים.

הדפסת תכשיטים בתלת מימד – ללא תלות במפעלים בחו”ל ובזמני האספקה, העצימה את חווית העיצוב, ותרמה לייחוד התכשיט עם יציקת ערך לתוכו. שרף נוזלי resin מסוג senertek wax v3 לדוגמא המבטיח רמות דיוק גבוהות, יועד ספציפית להדפסת תכשיטים המוכנים ליציקה בכסף או זהב לדוגמא.

 

“אילו מדפסות מתאימות לעבודה עם השרף הנוזלי?”

זו שאלה מצוינת! כידוע, ישנן שתי טכנולוגיות הדפסה עיקריות: FDM ו-SLA. במידה ואתם מעוניינים להתחדש במדפסת על מנת להדפיס מודלים משרף נוזלי, עליכם לרכוש מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית SLA. המדפסות מוצעות החל מ-2400 שקלים ומגיעות עד ל-15,900 שקלים למדפסת המתקדמת ביותר. ראו כאן לדוגמה מדפסות SLA Dimentech!

שימו לב: במידה ואתם רוצים להתנסות בהדפסת תלת מימד טרם רכישת מדפסת וחומר גלם כדוגמת שרף למדפסת, תוכלו לעשות זאת! לא בטוחים מהי איכות המודלים ועד כמה הם עונים על הצרכים שלכם? אנו שמחים להציע שירות הדפסה אונליין! אתם – שולחים לנו את קובץ המודל שתרצו להדפיס. אנחנו – מדפיסים ושולחים לכם אותו! 

 

“מהו מחירו של שרף נוזלי resin?”

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג חומרי הגלם להדפסות תלת מימד כאן באתר שלנו! מחירי חומר הגלם מוצעים החל מ-187 שקלים לבקבוקון של 500 גרם. השרף הנוזלי מוצע במגוון צבעים, כך שתוכלו לעורר לחיים את חלומות תלת המימד שלכם – לא משנה מהי צורתם וצבעם!

להתייעצות מקצועית בנושא שרף נוזלי resin למדפסת תלת מימד, חומרי גלם להדפסה, רכישת מדפסות או שירותי הדפסה לפי הזמנה, התקשרו כעת – 052-833-2959