שמעתם עליהן לא מעט וכעת אתם רוצים להתנסות בהן? באמצעות מדפסות SLA – מדפסות תלת הממד, תוכלו להדפיס מגוון רחב של מודלים באמצעות שרף נוזלי. לטובת אלו מכם שבעיקר ראו וחשו את התוצרים, אך לא נחשפו לתהליך ההדפסה המלא, הנה הסבר קצר על הטכנולוגיה ותהליך ההדפסה:

 

בטכניקת ההדפסה SLA (או בשמה המלא: stereolithography), ההדפסה מתבצעת שכבה על שכבה. כלומר, המדפסת לא מפיקה מוצר מוגמר בלחיצת כפתור, אלא חלקים ממנו (כלומר, שכבות של חומר). עם סיום ההדפסה של כל שכבה, מודפסת עוד שכבה נוספת – כך הלאה עד שכל השכבות הודפסו והתוצר הסופי התקבל. 

 

איזה חומר גלם מתאים למדפסות ה-SLA?

מדפסות SLA יודעות לעבד שרף נוזלי, המוכר לרבים גם בשמו – Resin. שואלים את עצמכם איך השידוך בין השרף למדפסת תלת הממד יוצר מודל? הנה התשובה: השרף אמנם נוזלי, אך הוא מתקשה בעת שהוא נחשף לאור. האור יכול להיות ממקורות שונים כגון מקרן DLP, מטריצת לדים UV או לייזר. השרף הנוזלי מוצע לכם בשלל צבעים, כך שתוכלו להדפיס פריטים בצבעים החביבים עליכם – משקוף, דרך אפור ועד ירוק. תוכלו לרכוש מאיתנו את החומר בשני גדלים שונים – חצי קילו וקילו. החומר מוצע לכם החל מ-235 שקלים. 

 

שירותי הדפסה או רכישת מדפסת SLA – מה כלכלי יותר?

אתם תוהים אם לרכוש מדפסת או להמשיך ליהנות משירותי הדפסה? כפי שאתם יודעים, האפשרות להדפיס בתלת ממד מגלמת בתוכה יתרונות רבים, כאשר אחד מהם – האפשרות לחסוך בעלויות ייצור. ואיך זה קורה? עם מדפסת תלת ממד העומדת לרשותכם, אינכם צריכים עוד מפעלים, חברות יצרניות ובטח שלא ידיים עובדות לטובת הייצור. ייצור עצמי נגיש, מהיר, נוח ואפילו חוויתי יותר! 

 

זהו המקום שלכם לשאול את עצמכם: כמה פריטי תלת ממד אתם מדפיסים בשבוע/חודש/רבעון ושנה? 

  • במידה ואתם מייצרים על בסיס שבועי עשרות יחידות של פריטים מסוימים, רכישת מדפסת עשויה להיות לכם מאד כלכלית. 
  • עם זאת, במקרים בהם אתם מדפיסים לעתים רחוקות, תוכלו להמשיך וליהנות משירותי הדפסה בטכנולוגיית SLA לפי דרישה. 

 

“כמה עולות מדפסות SLA?”

אנו שמחים להציע 4 דגמים שונים של מדפסות הנשענות על טכנולוגיית ה-SLA. תוכלו לקרוא את המפרט המלא של כל מדפסת כאן באתר שלנו. 4 הדגמים ומחיריהם: 

  • Phrozen sonic mini – 2400 שקלים
  • Phrozen sonic mini 4k – 3999 שקלים
  • Phrozen sonic XL – 12,900 שקלים
  • Phrozen transform fast – 15,900 שקלים

 

שימו לב כי כל מדפסת מאופיינת בתכונות אחרות: משקל, רזולוציות הדפסה, נפח הדפסה וכיוצא בזה. במידה ואתם מתלבטים בין הדגמים ולא בטוחים מהו הדגם המתאים ביותר לשימושיכם, אל תהססו לפנות אלינו. נשמח לסייע לכם לבחור את המדפסת האידיאלית עבורכם! לפרטים נוספים אודות מדפסות SLA, התקשרו – 052-8332959