בואו נדבר לרגע על אלו שבלעדיהם לא הייתה לגיטימיות למדפסות תלת ממד: חומרי הגלם. כמו בשווקים אחרים, גם בשוק הדפסות תלת המימד ניתן למצוא חומרי גלם איכותיים, לצד כאלו שפחות. במידה ולא היה מעורב השיקול הכלכלי, הרי שכל המשתמשים – הפרטיים והעסקיים, היו רוכשים בהכרח את חומרי הגלם האיכותיים ביותר. העלות הכרוכה ברכישת החומרים האיכותיים והממותגים, מציפה לעתים את השאלה הבאה: “האם הדפסה איכותית מותנית בהכרח בחומרי גלם איכותיים?”. לנו יש תשובה בשבילכם ואנחנו מנחשים שאתם כבר מנחשים אותה…

 

מהי חשיבותם של חומרי גלם איכותיים להדפסה?

הרי לא באמת חשבתם שנשיב לכם על השאלה בצורה אפרורית ויבשה, נכון? ברשותכם, נשיב על השאלה באמצעות אנלוגיה קולינארית-מעוררת תיאבון: אחת לכמה זמן, אתם מתפנקים לעצמכם בארוחת שף. הבחירה שלכם להשקיע את כספכם מסתמנת כראויה ומושכלת בעיניכם, שכן השף מעניק לכם ערך: טעמים מעולים שמקורם בביצוע מצוין וחומרי גלם טריים ואיכותיים (!). גם השף הטוב ביותר בעולם, ככל הנראה יתקשה מאד להשביע את רצונכם אם ישתמש בחומרי גלם שאיכותם ירודה. 

 

אז לא, כוונתנו לא הייתה לעורר לשווא את תאבונכם (או לגרום לכם להזמין שולחן במסעדה האהובה עליכם), אלא פשוט לחדד בפניכם את הנקודה: כשם שארוחה מצוינת מותנית בחומרי גלם מצוינים, כך הדפסת תלת מימד איכותית מותנית בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק. 

 

איך איכות חומרי הגלם באה לידי ביטוי?

לכל חומר גלם ישנן תכונות ייחודיות ש”מצדיקות” את קיומו ואת השימוש בו להדפסות תלת מימד: 

  • רמת קשיחות
  • רמת גמישות
  • העמידות של החומר
  • צבע החומר
  • משקל החומר
  • שקיפות החומר ועוד…

 

שימוש בחומרים איכותיים, מבטיח לכם כי כל תכונה תבוא לידי ביטוי עם כל הדפסה בצורה המרבית! כמו כן, החומרים האיכותיים בהכרח יהיו בטיחותיים יותר (קל וחומר אם אתם מפיקים מודלים שעתידים להגיע במגע עם הפה כמו סכו”ם למשל), תוך שהם יעצימו את חווית השימוש.

 

השפעתם של חומרי הגלם על המוניטין העסקי שלכם

נתחיל דווקא בשורה התחתונה: חומרי גלם איכותיים להדפסה מומלצים בכל הדפסה ולכל משתמש – לא משנה אם הוא עסקי או פרטי. עם זאת, במידה ואתם מדפיסים מודלים כחלק מהפעילות העסקית שלכם, הרי שחומרים איכותיים הופכים משמעותיים אפילו יותר. מדוע? משום שאיכות החומר משפיעה על איכות המודל ואלו משפיעות על החוויה ושביעות הרצון של הלקוח שלכם. 

 

לדוגמא: מעצבת תכשיטים שמדפיסה צמידים, עגילים ושרשראות מחומרים זולים במודע, תיאלץ להתמודד עם תלונות של לקוחות, החזרות של מוצרים וככל הנראה גם תסבול מיחסי ציבור שליליים (“הצמיד התעקם!”, “הצבע של השרשרת דהה”). מנגד, מעצבת שלא תתפשר על איכות, תיהנה ממחמאות וביקורת חיוביות, תוך שהעובדה כי תכשיטיה הודפסו תהיה לה לבידול עסקי משמעותי בשוק התחרותי. 

 

לא בטוחים אם יש לכם חומרי גלם איכותיים להדפסת תלת מימד בפרויקט ההדפסה שלכם? אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה – 052-833-2959