אתם לא יכולים לחכות להראות את המוצר שלכם לעולם! לפני שאתם מתחילים את הייצור ההמוני ומכריזים על תאריך ההשקה של המוצר, ברור לכם כי אתם צריכים לבחון אותו מזווית נוספת. אם עד כה “חייתם” את המוצר שלכם דרך שרטוטים והדמויות ממוחשבות, הרי שלקראת סיום הפיתוח אתם שואפים להחזיק אותו בידכם. איך עושים את זה? עם הדפסת אבטיפוס כמובן!

 

לא משנה מהו תחום העיסוק שלכם, לאיזה ענף אתם משויכים ומיהו קהל היעד שלכם: שלב אבטיפוס מאפשר לכם להפוך את המוצר הטוב למוצר מעולה. עם הדפסת הדגם הראשוני של המוצר, תוכלו לחוש אותו, לבחון את חווית המשתמש בו, לשמר את האלמנטים הטובים ולדייק את אלו שראוי לשפרם. 

 

האם זה המוצר שרציתם לייצר? הדפסת אבטיפוס תשיב לכם

שלבי הפיתוח נשענים בעיקר על עבודות ממוחשבות בשלל תוכנות. גם התוכנה המתקדמת ביותר, לא יכולה להחליף את ההתנסות המוחשית במוצר. גם אם אתם מעוניינים לייצר פקקים לבקבוקי יין לדוגמא, חשוב שתחושו את החומר, את גודלם הפיסי של הבקבוקים, האם הם באמת אוטמים את בקבוק היין כנדרש ואיך החומר מגיב ללחות. 

 

האם ישנם פערים בין האבטיפוס למוצר הסופי? 

לרוב, התשובה היא שכן. ואם נמשיך באותה הדוגמא, אפשר לשער כי פקקי בקבוקי היין שלבסוף יגיעו אל החנויות, יהיו שונים מהפקק שהודפס כאבטיפוס. איך זה קורה? ההתנסות המוחשית במוצר גורמת לכם להכיר אותו טוב יותר: אתם לומדים את תכונותיו, יכולת העמידות שלו, האווירה הרגשית שהוא יוצר וכן הלאה. אותם שינויים מבורכים, והינם חלק בלתי נפרד מתהליך הפיתוח. 

 

“הדפסת אבטיפוס הכרחית? אני שלם מאד עם המוצר שלי…”

טכנית, אתם יכולים להחליט כי תדלגו על השלב הזה ותפנו מיד לשלבי ייצור ושיווק. האם תרצו לעשות את זה? כמובן שלא. מבלי שתשקיעו בהדפסת המוצר הניסיוני, אתם עלולים לגלות בדיעבד פגמים בעשרות אלפי החתיכות שייצרתם. מדובר על שלב מהותי בתהליך הפיתוח, בו אתם זוכים (כן, ממש זוכים) לקבל עצם ההתנסות שלכם משוב איכותי על המוצר. מהו השלב המומלץ להדפסת אב טיפוס? השלב בו אתם מרגישים כי שלבי הפיתוח מיצו את עצמם ואתם מוכנים לשלב הבא. 

 

אז איך מתבצעת הדפסת האבטיפוס?

למעשה, די בקלות! אנחנו ב-dfus3d, מאפשרים לכם לשלוח לנו את קבצי ההדפסה אונליין. אינכם צריכים לצאת מהמשרד, להגיע אלינו ולהמתין לתוצרים המוכנים. הדפסת המודלים מבוססת על השלבים הבאים:

  • אתם – שולחים לנו את הקבצים הרלוונטיים להדפסה
  • אנחנו – נשלח לכם בחזרה הצעת המחיר
  • קיבלתם הצעה זולה יותר? שלחו אותה אלינו. 
  • התרשמו ממנה, ועם אישורכם נתחיל לעבוד על ההדפסה
  • רגע השיא המרגש: ההדפסה הושלמה בהצלחה והאבטיפוס בדרך אליכם!
  • לפרטים נוספים והתייעצות מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 052-8332959