לרכוש כיסוי למכשיר הנייד, צמיד אופנתי, תחתיות לכוסות או מתקן אחסון לקפסולות הקפה, זו אפשרות. אולי לא יצא לכם להעמיק בה, אך ישנה אפשרות נוספת שאם תשאלו אותנו, עשויה לספק לכם ערך רב יותר: הדפסת תלת ממד של כל הפריטים האלו! אז מה דעתכם להפוך מצרכנים ליצרנים? הדפסות תלת ממד סחפו עסקים ופרטיים כאחד, וכיום ניתן להדפיס במחירים נוחים ונמוכים יותר מבעבר. אז רגע לפני שהסקיצה מתורגמת למודל מוחשי, אנו שמחים לשתף אתכם במידע שעשוי להשיב לכם על השאלה: כמה אמורה לעלות הדפסת תלת ממד איכותית?

מהם הפרמטרים המשפיעים על מחיר הדפסת תלת מימד?מחיר הדפסת תלת מימד: כמה תעלה לכם הדפסה?

כמה תעלה לכם הדפסת תלת ממד אמנם אי אפשר לקבוע בשלב זה, אך מה שכן אפשר לעשות הוא לשתף אתכם בפרמטרים המשפיעים על מחירי ההדפסות. הצעת מחיר תינתן לכם רק לאחר אפיון מעמיק של מאפייני ההדפסה, ביניהם:

  • חומר ההדפסה – אי אפשר לדבר על הדפסות תלת ממד מבלי לדבר על חומרי ההדפסה. זהו אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות ההדפסה, ואין זה ממש מפתיע. נסו לחשוב על זה באופן הבא: מובן כי נעל מעור תהיה יקרה מנעל המיוצרת מפלסטיק. כך בדיוק עם הדפסות תלת מימד שמחירן נקבע בהתאם לאיכות וסוג החומר. בין החומרים באמצעותם ניתן להדפיס: ABS, PETG,+ PLA ועוד.
  • גודל המודל – הנוסחה פשוטה למדי: ככל שיידרש יותר חומר גלם לטובת הדפסת המודל, כך עלות ההדפסה תתייקר. מכאן, שמודל בגודל של גפרור לדוגמא יהיה זול יותר ממודל בגודל של כפית. 
  • טכניקת ההדפסה – מחיר הדפסת תלת מימד נקבע גם בהתאם לשיטת ההדפסה. כידוע, ישנן שתי שיטות מובילות – FDM ו- SLA, כאשר התמחור שלהן שונה. אנו כמובן נשמח לייעץ לכם על טכניקת ההדפסה האידיאלית – בהתאם לציפיותיכם ומה שנכון פונקציונאלית למודל שלכם. 
  • מורכבות ההדפסה – באופן טבעי, ישנם מודלים שהדפסתם מורכבת יותר בהשוואה למודלים אחרים. לפני שנכתוב בעבורכם הצעת מחיר, נלמד לעומק את מאפייני המודל ונעריך את תהליך ההדפסה הצפוי.

מעוניינים בהדפסה אחת בודדת? יש לנו פתרון בשבילכם!

אז לא, הדפסת תלת ממד לא מותנית בהכרח ברכישת מדפסת וחומרי גלם. אנו שואפים להעניק מענה איכותי ומדויק לקהל לקוחותינו, ומסיבה זו אנו מציעים גם שירותי הדפסה. ואיך זה עובד? פשוט משתוכלו לדמיין! שלחו לנו כאן באתר את קובץ ההדפסה, אנו נחזיר לכם הצעת מחיר ועם אישורכם – נדפיס ונשלח אותו אליכם. 

כעת, כשאתם יודעים קצת יותר על מחיר הדפסת תלת מימד, כל שנותר לכם הוא פשוט להדפיס! אנחנו ב-dfus3d מציעים למכירה מגוון מדפסות וחומרי גלם, זאת לצד שירותי הדפסה אונליין. לפרטים נוספים והתייעצות מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אלינו – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שלב, 052-833-2959