אנחנו אמנם לא מכירים, אך מעזים לנחש עליכם דבר קטן: אתם לבטח זוכרים היטב את היום והרגע בו הבליח לראשכם הרעיון למוצר שלכם! אין זה מפתיע שמרבית היזמים זוכרים בבירור את הרגע הזה, שכן מדובר על סוג של לידה.

 

בשונה מהריון האורך כתשעה חודשים, ברוב המקרים למוצרים לוקח יותר זמן להבשיל ולהגיע לצורתם השלמה. אז אחרי שצלחתם את השלבים המשמעותיים שבדרך – גיבוש ואפיון למוצר, מציאת הערך המרכזי בו,  מחקרי שוק ומתחרים ופיתוח בו היו מעורבים מיטב המוחות, אתם מוכנים לשלב הבא: הדפסת תלת מימד לסטארטאפים!

 

רגע לפני שאתם חותמים על הסכם ייצור המוני, חכו. הדפסת אבטיפוס למוצר שלכם, הינה חלק בלתי נפרד מהתהליך. אנחנו ב-dfus3d נשמח להדפיס את האבטיפוס שלכם, כך שתוכלו להתנסות בו ולשפר אותו – רגע לפני שהוא הופך להיות המוצר הגדול הבא!

 

הדפסת תלת מימד לסטארטאפים – מהי חשיבותה?

האם תהליכי ייצור המוצרים זהים בכל הסטארטאפים? התשובה היא שלא כמובן. עם זאת, הצלחת התהליך ובהמשך – הצלחת המוצר, מותנות בכמה שלבי חובה. אחד מהם? הדפסת אבטיפוס למוצר. אנחנו משוכנעים ש”על הנייר”, המוצר שלכם מצוין (ישנם אף יזמים שממש מפתחים רגשות לפיתוח שלהם ולא חוששים להודות שהם “מאוהבים במוצר”). עם זאת, החותמת הסופית כי הוא אכן מצוין ושלם, תינתן רק לאחר התנסות בו – שלכם ושל נסיינים. 

 

אם אתם שואלים את עצמכם: “בשביל מה אני צריך את זה?”, הנה התשובה: בכדי להמחיש את הרעיון, ניתן לדוגמא מוצר שיש כמעט לכל אחד בבית – מגב ניקיון לשיש. נניח וזהו המוצר שאתם מתכננים ועומלים רבות על פיתוחו. אפשרות אחת – היא לשלוח את תוכניות המוצר להדפסה המונית, מבלי שהתנסיתם במוצר. אפשרות נוספת – זו שראוי לבחור בה, היא להדפיס בשלב הראשון אבטיפוס. 

 

עם הדפסת האבטיפוס, תוכלו להעריך אם המוצר שלכם אכן מוכן לייצור המוני, או שנדרש סבב נוסף של תיקונים ושיפורים. הערך והמידע שהאבטיפוס עשוי לספק לכם כמפתחי המוצר: 

  • האם ידית האחיזה נוחה
  • האם גודל המגב מתאים לשיש ממוצע
  • יעילותה של פעולת גריפת המים
  • האם העיצוב הולם את המוצר / מתאים לקהל היעד
  • האם הבידול של המוצר מודגש (האם תהיה סיבה לקהל היעד לרכוש אותו?)
  • מהי חווית השימוש הכללית במוצר ועוד…

 

במרבית המקרים, אכן יהיה צורך לדייק את המוצר, כך שיצליח לענות על הצורך הבסיסי של המשתמש העתידי, ולספק בעבורו חווית משתמש לא פחות ממעולה. מכאן, ששירות של הדפסת תלת מימד לסטארטאפים – חיוני והכרחי לתהליך הפיתוח שלכם.

 

צפויה לכם פגישה עם משקיע שמתעניין במוצר שלכם? אתם רוצים להתנסות במוצר לפני ייצורו / לשלוח אותו לנסיינים? אנחנו ב-dfus3d מציעים שירות הדפסת תלת מימד לסטארטאפים! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 052-8332959