יש רק דבר אחד שישראלים אוהבים יותר מלקנות: לקנות במבצעים! האם זה מפתיע? לא ממש. המבצעים מעצימים את חווית הקנייה בכך שהם מאפשרים לכם לחסוך במעמד הרכישה לא מעט כסף. מבצעים מוצעים פעמים רבות כאקט של קידום מכירות, כך שמי שיוצא נשכר ממהלך שכזה הוא גם המוכר, ואיך לא – הקונה.

 

תופתעו (או שלא), אך גם מדפסות תלת ממד מוצעות במבצעים! אנחנו ב-dfus3d מציעים שירותי הדפסה אונליין, אך גם מכירת ציוד למדפסות, לרבות מדפסת תלת ממד במבצע ומגוון חומרי הדפסה. אז מתי רכישת מדפסת במבצע יכולה להיות עסקה מוצלחת במיוחד? כך תדעו: 

 

רכישת מדפסת במחיר מבצע – כדאי לקנות?

במבצעים ישנה בעיה אחת: לעתים מחיר המבצע כל כך אטרקטיבי, עד שהלקוח הנלהב כלל לא טורח לעצור ולשאול את עצמו: “האם המדפסת הזו מתאימה לי ולצרכים שלי?”. רגע לפני שאתם רוכשים את הדגם הראשון שאתם מוצאים במבצע, חכו. אנו שמחים לשתף אתכם בכמה פרמטרים חשובים, באמצעותם תוכלו להעריך את איכותו של המבצע ומידת הכדאיות שלו:

  • מדפסת של מותג אמין – להציע מחירים נוחים ומפתים על מדפסות של מותגים לא מוכרים, זו לא חוכמה. חפשו אחר המבצעים האטרקטיביים על הדגמים המבוקשים שהוכחו כמצוינים ואמינים. 
  • אחריות על המדפסת – מחיר המבצע החדש אינו אמור לפגוע בתנאים שלכם כצרכנים, אלא להפך. הבטיחו כי כל תנאי הרכישה ההוגנים נשמרים גם כשאתם רוכשים מדפסת במחיר מבצע. אחד התנאים החשובים ביותר עליהם אסור להתפשר? אחריות על המדפסת.
  • טכניקת הדפסה וחומרי גלם – האם כל מדפסת תלת ממד בהכרח מתאימה לכם? התשובה היא שלא. אפיינו בעצמכם (או בסיוע של איש מקצוע) מהו הצורך שלכם: כמה אתם צפויים להדפיס, מה אתם רוצים להדפיס, באיזו מסגרת אתם עתידים להדפיס (עסקית או פרטית), באיזה חומר תרצו להדפיס וכן הלאה. המדפסת המוצעת במבצע חייבת לענות על הצורך שלכם באופן מלא. אחרת? חווית השימוש שלכם צפויה להיות נמוכה. המסקנה: המחיר חשוב ואכן ראוי להיות שיקול בבחירתכם, אך לפני הכל – הצרכים והציפיות שלכם מהמדפסת. 
  • מדפסת עם חוות דעת יפות – ודבר אחרון לפני שאתם קונים ומדפיסים: קראו חוות דעת על הדגם המוצע במבצע. אלן יעניקו לכם אינדיקציה טובה באשר לאיכות המדפסת ושביעות רצון המשתמשים ממנה. 

 

כמה כסף תוכלו לחסוך עם רכישת מדפסת תלת ממד במבצע?

חשוב להדגיש: מבצעים מטבעם אינם קבועים, אלא נוטים להתחלף מפעם לפעם. ובכל זאת, אנו שמחים לשתף אתכם במספר מבצעים חמים המוצעים כעת על מדפסות תלת ממד באתרנו. אז כמה כסף תוכלו לחסוך עם “תפיסת” מדפסת במבצע? הנה מספר דוגמאות:

  • מדפסת FDM, דגם BIQU B1 SE PLUS –  1750 שקלים במקום 2199 שקלים
  • מדפסת FDM, CR-10 – 4449 שקלים במקום 4620 שקלים

 

לפרטים נוספים אודות מדפסת תלת ממד במבצע ושירותי הדפסה אונליין, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 052-833-2959