אם היינו צריכים לנחש, את מתנות יום ההולדת שהענקתם לקרוביכם בשנים האחרונות, רכשתם מחנות. ומה אם נאמר לכם שהשנה תוכלו להדפיס את המתנה שתעניקו? אנחנו ב-dfus 3d שמחים להציע לכם מתנה מקורית, לא שגרתית וכזו שללא ספק תרגש ותשמח: הדפסת תלת ממד! 

מחפשים מתנת יום הולדת מקורית - הדפסת תלת מימדהדפסת תלת ממד כמתנה – למי היא עשויה להתאים?

גם השנה, יגיע הרגע הספציפי הזה שבו השאלה “מה לקנות מתנה?”, יטריד אתכם (ממש כך). אז רגע לפני שהשאלה הזו תתקיל אתכם ואתם תישארו ללא תשובה, לנו יש רעיון מדליק: הדפסה בתלת ממד! למי מתנה שכזו עשויה להתאים? 

  • חובבי הז’אנר המושבעים – לצד אלו המדפיסים במסגרת עבודתם (לדוגמא: רופאי שיניים, אדריכלים וכיוצא בזה), ישנם אלו שהתחביב שלהם הוא הדפסת מודלים שונים בתלת ממד. יש לכם חבר שידוע כחובב הדפסות, או שבן/בת הזוג הביעו יותר מפעם אחת את רצונם להתנסות בהדפסה? המתנה הזו ללא ספק תשמח ותרגש אותם!
  • מתנה “חינוכית” בעלת ערך – המון הורים רוצים לעורר ולפתח בילדיהם יצירתיות. בהדפסת תלת ממד מגולמת יצירתיות רבה, שכן את ההדפסה מקדים שלב תכנון המודל. יחד עם הילד או הילדה, תוכלו לתכנן מודל הדפסה מאפס – להגדיר את הפונקציה העיקרית שלו, גודלו וצבעיו, ליצור קובץ הדפסה, לשלוח אותו אלינו ואנו נדפיס לכם אותו. במקום לבזבז עוד שעות על מסכים, תוכלו ליהנות מפעילות חינוכית מעשירה שמרחיבה אופקים.
  • מתנה מקורית שלא ניתן למצוא בחנויות – מצד אחד, אין משהו שלא תוכלו למצוא בחנויות (כמעט). מצד שני, זו בדיוק הבעיה. קשה עד בלתי אפשרי להעניק כיום מתנה מקורית, זאת מאחר שכל מוצר מיוצר בכמויות מסחריות. עם הדפסת תלת ממד, תוכלו להדפיס וליצור מודל ייחודי שלא יהיה לאף אחד אחר מלבד למקל המתנה. ולזה אנחנו קוראים limited edition! 

 

אז איך מעניקים הדפסה במתנה? עם שירות הדפסה אונליין!

על מנת לפנק את האנשים הקרובים אליכם במתנה מקורית – הדפסת תלת ממד, אתם בטח לא צריכים לרכוש מדפסת וחומרים באלפי שקלים. ומה כן? אצלנו ב-dfus 3d ניתן ליהנות משירות הדפסה ONLINE! ומה זה אומר? שניתן להדפיס גם באופן חד פעמי מודלים בודדים. מדובר על מתנה מושלמת וסופר מקורית, שאיתה תעניקו לאדם שחוגג יום הולדת את האפשרות להדפיס לעצמו מתנה! ואיך זה עובד? מקבל המתנה ישלח לנו קובץ של המודל שהוא רוצה להדפיס – ממסגרת לתמונה ועד צמיד. אנחנו נשלח לכם הצעת מחיר לאישור, ועם אישורכם נתחיל בהדפסה. וכשהמודל יהיה מוכן? נשלח אותו לכתובת שתוגדר.

 

עם מתנה שכזו – הדפסת תלת ממד, אין ספק כי יום ההולדת יהיה שמח! למידע נוסף אודות שירות הדפסה אונליין, דגמי המדפסות, סוגי טכניקות ההדפסה וחומרי הגלם, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 052-833-2959