עם כל הכבוד למדפסות הלייזר והדיו (ויש כבוד!), אתם מוכנים לדבר הבא: מדפסת תלת מימד ביתית מומלצת! את כל מה שהזמנתם עד היום מחו”ל או רכשתם בארץ, תוכלו להדפיס באמצעות המדפסת המיועדת למשתמש הביתי. המדפסות הביתיות עונות בעיקר על צורך של “פאן”, אך לא רק: עושים בהן שימוש גם חברות קטנות המדפיסות אבטיפוס למוצריהן, מעצבים וצורפים מדפיסים תכשיטים ופריטי בוטיק ייחודים ועוד. 

 

אתם לא יכולים לחכות להדפיס בתלת מימד אך לא יודעים איך לבחור מדפסת תלת מימד ביתית – הגיע הזמן לעשות סדר. אנחנו ב-dfus3d שמחים לחלוק אתכם מספר פרמטרים מובילים, באמצעותם תוכלו להעריך את המדפסות השונות ולמצוא את זו המתאימה ביותר לשימושיכם. 

 

הקווים לדמותה של מדפסת תלת מימד ביתית מומלצת 

אנחנו מנחשים כי הבליחה לראשכם השאלה: “ע”פ אילו פרמטרים עליי להעריך את המדפסת הביתית?”. אתם שואלים – אנחנו עונים! לצד תכונות חשובות מאד כדוגמת טכנולוגיית ההדפסה (FDM / SLA), רזולוציית ההדפסה, נפח ההדפסה, מהירות ההדפסה ומחיר המדפסת, ישנם עוד 4 דברים שכדאי מאד להתחשב בהם במעמד ההשוואה בין הדגמים השונים:

  • חומרים תומכים – לפני שאתם רוכשים מדפסת תלת מימד ביתית מומלצת, שאלו את עצמכם בצורה הפשוטה ביותר: על איזה צורך אמורה לענות לי המדפסת, מה אני רוצה להדפיס ואילו חומרים רלוונטיים למודלים שאני רוצה להדפיס? מענה על שאלות מנחות אלו, יבסס בעבורכם את התנאים להשוואת דגמים יעילה. כלל הזהב: תחילה מגדירים מהם חומרי הגלם הרלוונטיים, ורק לאחר מכן בוחרים מדפסת. 
  • משקל המדפסת – המדפסת הביתית היא מדפסת שולחנית שלא אמורה לזוז ממנו. עם זאת, למען הסיכוי שתניידו את המדפסת אתכם למקום העבודה, כדאי לתת עדיפות למדפסת שמשקלה סביר. לדוגמא: מדפסת BIQU B1, שוקלת 11 ק”ג בלבד.
  • הדרכה מקצועית – במידה ואתם עתידים לרכוש את המדפסת הראשונה שלכם, הדרכה מקצועית תהיה לכם חיונית. בסופו של דבר המדפסת היא מכונה שצריך לדעת איך לתפעל אותה. לטובת חווית השימוש שלכם, הבטיחו כי המחיר כולל גם הדרכה ותמיכה. כך, תוכלו להתחיל “להשתעשע” במדפסת מיד, מבלי שיהיה עליכם ללמוד אותה לבד.
  • אחריות – לעתים, במעמד רכישת המדפסת – כשלהוטים, נרגשים ונלהבים, שוכחים לבדוק את אחד הדברים החשובים ביותר: האם ישנה אחריות על המדפסת? אם נחזור שוב למדפסת הביתית מדגם BIQU B1, דעו כי היא מגיעה עם אחריות ל-12 חודשים.

 

חשוב להדגיש: מדפסת תלת מימד ביתית מומלצת, אמורה לענות על הצורך הבסיסי של כל משתמש. האם לכל המשתמשים ישנם אותם צרכים? התשובה היא שלא כמובן. ולכן, סביר כי דגם מסוים של מדפסת יתאים למשתמש X, אך לא בהכרח ל-Y. במידה ואתם מתלבטים בין מספר דגמי מדפסות או זקוקים לאפיון צורך מקצועי, אל תהססו לפנות אלינו. התקשרו כעת! – 052-8332959