תכשיטים, כלי בית, אקססוריז לקירות, משחקים ופריטי אופנה – את כל אלו ניתן להדפיס במדפסות תלת הממד. ב-2022, המדפסות נגישות יותר מתמיד, כך שגם האנשים הפרטיים יכולים לרכוש מדפסת וחומרים וליצור בעשר אצבעות (ומדפסת) את כל העולה על דעתם. ואכן, רבים אלו שכבר פינו מקום על השולחן במשרד הביתי (כן, ליד מדפסת הדיו), וכך הפכו ליצרנים יצירתיים!

 

מניסיוננו, לרוב אנשים מסתכלים אך ורק על מחיר מדפסת תלת ממד, ומסיקים כי כאן מסתכמת ההוצאה הכספית שלהם (“המדפסת עולה 2000 שקלים? מתאים לי, השקעה משתלמת!”). בפועל, זה לא ממש עובד כך. אנחנו ב-dfus 3d, שמחים לעשות סדר ולהציג בפניכם את השורה התחתונה: הדברים שיש לקחת בחשבון כשמחשבים הוצאות עבור הדפסת תלת ממד.

 

אז איך נכון לחשב את עלויות ההדפסה עם מדפסת תלת ממד?

במידה שיש בבעלותכם רכב פרטי, נסו להיזכר בתקופה בה רכשתם אותו. אם היינו צריכים לנחש, הרי שלא בדקתם רק כמה עולה הרכב, אלא כמה יעלה לכם לתחזק אותו. מכאן, שהתחשבתם בכל ההוצאות העוטפות את הדבר הזה שנקרא “להחזיק רכב פרטי”: הוצאות דלק, טיפולים שנתיים במוסך, ביטוח וכיוצא בזה. ולאן אנחנו חותרים? 

 

עם החלטתכם לרכוש מדפסת תלת ממד – לשימוש אישי או מקצועי, אנו מאמינים כי עליכם להתחשב בכל ההוצאות הנלוות. ולמה הכוונה? ישנם ארבעה דברים עיקריים שאתם צריכים לקחת בחשבון:

  • מדפסת – רכישת מדפסת היא הוצאה נקודתית (כמעט חד פעמית), ממש כמו שרכב אתם רוכשים פעם אחת ב-X שנים. מכאן, שהיא גם ההוצאה העיקרית שצפויה לכם. 
  • חומרי גלם – הדפסת תלת ממד מותנית בחומרי גלם זמינים ומתאימים (!) לסוג המדפסת. חומרי גלם להדפסה, שלא כמו המדפסת עצמה, הם משהו שצריך לחדש ולרכוש כל הזמן בהתאם לתדירות השימוש שלכם.
  • ציוד משלים – אינכם חייבים לרכוש ציוד משלים, אם כי הוא תורם משמעותית לחוויית ההדפסה. לדוגמא: חומר ניקוי, פיגמנטים לחומרי גלם, מתקן ייבוש וכיוצא בזה. 
  • חלקי חילוף – יתכן שבשלב מסוים תצטרכו להחליף חלק מסוים במדפסת על מנת שתמשיך לתפקד ולשרת אתכם. חלקים שכאלו יכולים להיות שקפים, חיישן כיול וכן הלאה. 

 

אז כמה כל “העסק” הזה יעלה לכם?

יתכן שכעת אתם שואלים את עצמכם: “אוקיי, הבנתי. אבל כמה הכל יעלה לי?”. המחירים אינם קבועים, ומשתנים בהתאם לבחירות שתעשו: מדגם המדפסת (טכנולוגיית ההדפסה), דרך חומרי הגלם ועד הציוד שתרצו להעשיר באמצעותו את חוויית ההדפסה ומגוון המודלים. כאן באתר שלנו תוכלו להתרשם ממחירי המדפסות, חומרי הגלם והציוד הנלווה. צרו לעצמכם את “החבילה המושלמת”, כך שתוכלו להעריך את עלות ההשקעה הראשונית, ואת ההוצאות הנוספות שיהיו רלוונטיות בהמשך.  

 

ב-dfus 3d אנו זמינים לכם בכל שאלה, ונשמח לייעץ לכם מקצועית באשר לרכישת מדפסת תלת ממד המתאימה ביותר לשימושיכם. למידע נוסף, התקשרו כעת – 052-833-2959