לא מצליחים להפסיק להתפעם מטכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד? ראשית, אנחנו מבינים אתכם. שנית, שלא תפסיקו להתרגש לעולם! מודלים שעד לא מזמן היו מיוצרים אך ורק במפעלים גדולים, ניתנים כיום להדפסה באמצעות מדפסת תלת מימד מקצועית. כידוע, ישנן מספר שיטות הדפסה מובילות, ביניהן SLA, FDM, SLS, SLM ועוד.

 

בעוד רבים מתעמקים בעיקר במודלים המודפסים – בנראותם ובפונקציונאליות שלהם, לא כולם עוצרים לחשוב על המסע שעבר כל מודל עד שהפך מוחשי ותלת ממד. או במילים אחרות: איך עובדת ההדפסה בשיטת התלת ממד? אנו שמחים להשיב על השאלה, ומבטיחים: אתם צפויים להתרגש מעתה אפילו יותר…

 

אז איך עובדת הדפסת תלת ממד?איך עובדת מדפסת תלת מימד מקצועית?

אם טרם יצא לכם להתנסות בהדפסת תלת ממד, אתם צפויים להיות מופתעים. מנגד, אם אתם כבר “מאסטרים” בהדפסות, קריאת התיאור הבא ללא ספק תרגש אתכם (כן, למרות שכבר הדפסתם בעצמכם וראיתם מול עיניכם את הפלא הטכנולוגי). מדפסת תלת מימד מקצועית המותאמת להדפסת מודלים 3d, עובדת על עיקרון “הנחת השכבות”. כלומר, המדפסת כבר מרכיבה את המודל תוך כדי הדפסה – שכבה על גבי שכבה. 

מתקשים לתפוש איך זה עובד? דמיינו לעצמכם הרכבה של מנת לזניה איטלקית, הנבנית שכבה אחר שכבה: עלי לזניה, רוטב וגבינה וכך הלאה. מדפסת תלת הממד יודעת ליצור את השכבות האלו בפעולת הדפסה – עד שמתקבלת “המנה” הנדרשת בשלמותה. 

 

“איך המדפסת יודעת איך ואיזה מודל להדפיס?”

באמצעות המחשב. כשאתם מעוניינים בהדפסת מסמך לדוגמא, הרי שאתם לוחצים על “הדפס” במחשב, שיודע לתקשר עבורכם עם המדפסת. על אותו עיקרון בדיוק פועלת מדפסת תלת מימד מקצועית: היא מגיבה למחשב שקיבל מכם פקודה להדפיס. ההדפסה בתלת ממד אם כן, מותנית ביצירת קובץ ממוחשב של המודל שתרצו להחזיק בידיכם. עם שליחת פקודת “הדפס”, תוכלו לראות בעיניכם איך הקובץ הממוחשב מודפס ונבנה מול עיניכם! שלא כמו בתהליכי ייצור אחרים, עם מדפסת תלת ממד ישנו ערך מוסף של חווית הדפסה-יצירה יוצאת מן הכלל!

זהו המקום להדגיש כי במידה שאתם מעוניינים בהדפסת מודל ללא רכישת מדפסת וחומרי גלם להדפסה, תוכלו לעשות זאת דרכנו עם שליחת הקובץ אונליין.

 

להרכיב מודלים? להדפיס מודלים עם מדפסת תלת מימד מקצועית!

אי אפשר לדבר על ייצור מודלים הנשען על הדפסות תלת ממד, מבלי להשוות אותו לייצור “הקונבנציונלי”. כידוע, פריטים שונים במפעלים אינם מיוצרים כ”חתיכה אחת”. כלומר, ישנם כמה תהליכי ייצור מקבילים, כאשר לטובת יצירת מודל שלם נדרשת הרכבה (על ידי המפעל המייצר או הלקוח עצמו). ובהדפסות תלת ממד? המודל מודפס בשלמותו, כך שעם סיום ההדפסה לא נדרשת השקעה נוספת במשאבים! ואתם? יכולים פשוט להתפעם וליהנות!

מעוניינים לרכוש מדפסת תלת ממד מקצועית חדשה – לשימוש עסקי או פרטי? אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לייעץ ולהמליץ לכם על דגם אידיאלי בעבורכם, התקשרו – 052-833-2959