אם לפני כמה שנים היו אומרים לכם שתוכלו להפסיק לייצר תכשיטים בידיים, לבטח הייתם צוחקים. גם כשנדמה שאינה יכולה עוד להפתיע, הטכנולוגיה מתעלה על עצמה ומפתיעה בגדול! בשנת 2021, ייצור תכשיטים אינו מותנה בעשר אצבעות עובדות, ובטח שלא במפעלים גדולים. כיום, גם אתם תוכלו לתרגם את העיצובים המרשימים שלכם לתכשיטים מרהיבים שהודפסו במדפסת תלת ממד. 

אז מדוע תכשיטנים מתלהבים להדפיס בתלת ממד ומה חשוב לדעת על חומר הגלם החדש – שעווה נעלמת להדפסת תכשיטים? כל הפרטים, לפניכם:

התעסקו במה שאתם בעיקר אוהבים – עיצוב!

מרבית התכשיטנים יעידו כי התשוקה האדירה שלהם היא עיצוב! ייצור התכשיטים ביד? מוערך ע”י הלקוחות, מספק תוצרים יפים אך גם שוחק. השחיקה הגבוהה והקושי לעמוד בקצב הביקוש, גורמים לכך שתכשיטנים רבים נאלצים לוותר על מכירות. עם מדפסת תלת ממד, הידיים שלכם פניות לדבר אחד בלבד – ללחיצת ידיהם של הלקוחות הנאמנים והמרוצים. 

שעווה נעלמת להדפסת תכשיטים

הדפסת תכשיטים בתלת ממד – היתרונות הבולטים:

  • אתם לא רק מעצבי התכשיטים, אלא גם יצרני התכשיטים! יש לכם שליטה מלאה על תהליך הייצור – מבחירת חומר הגלם ועד רמות הגימור והדיוק.
  • אינכם מחויבים לכמות ייצור גדולה (כמו שמפעלים דורשים לדוגמא). באפשרותכם להדפיס תחילה אבטיפוס של העגיל, השרשרת או הטבעת. אתם מרוצים? המשיכו להדפיס את כל הקולקציה! אינכם מרוצים? שפרו את העיצוב, ערכו את הקובץ והדפיסו מחדש.
  • ההדפסה יכולה להתבצע מהיום להיום! אם עד כה היה עליכם להמתין שבועות ולעתים חודשים לאספקה מהמפעלים, הרי שכעת כל חלומותיכם העיצוביים מתגשמים תוך זמן קצר. ומי בעיקר יוצא נשכר? קהל הלקוחות שמקבל שירות טוב יותר!
  • הדפסת תכשיטים בתלת ממד מאפשרת לכם לחסוך המון כסף. לייצר תכשיטים בעבודת יד זו אמנם אפשרות, אך אפשרות כלכלית יותר? הדפסתם. 

שעווה נעלמת להדפסת תכשיטים הכירו את חומר הגלם החדש – castable resin

לא רק הטכנולוגיה ושיטות ההדפסה מתקדמות, מתפתחות ומפתיעות, אלא גם חומרי הגלם השונים. כתכשיטנים, הרי שהסקרנות שלכם לחומרי גלם גבוהה, ודרך קבע אתם מנסים לעצב ולייצר תכשיטים על בסיס חומרים חדשים. אנו שמחים להציג בפניכם את הבשורה העדכנית ביותר בתחום הדפסות תכשיטים בתלת ממד: castable resin.

החומר הזה הינו החומר האידיאלי ליצור תכשיטים מ-2 סיבות עיקריות:

  • החומר נשרף, כך שאינכם נשארים עם שאריות ופסולת
  • החומר מבסס בעבורכם את התנאים לדיוק ברמות הגבוהות ביותר

“אוכל להדפיס תכשיטים בתלת ממד ללא רכישת מדפסת?”

התשובה היא שכן! הדפסת תכשיטים בתלת ממד אינה מותנית בהכרח ברכישת מדפסת, חומרי גלם ולמידת תוכנות העבודה. אנחנו ב-dfus3d, מזמינים אתכם להדפיס את מיטב העיצובים שלכם בשירות הדפסה אונליין! ואיך זה עובד? שלחו לנו את פרטיכם ואת קובץ העיצוב של הטבעת, השרשרת, העגילים, הצמיד או התליון. לאחר אפיון סוג פרויקט ההדפסה, נשלח לכם הצעת מחיר. לפרטים נוספים בנושא הדפסת תכשיטים, חומרי הגלם המומלצים והחומר החדש – שעווה נעלמת להדפסת תכשיטים, פנו אלינו – 052-8332959