בשביל להגשים חלומות אתם לא צריכים לעצום את העיניים, אלא לפקוח אותן! שירות הדפסת תלת מימד בהרצליה הופך כל קובץ ממוחשב למודל מוחשי שתוכלו להחזיק בידיכם! ב-dfus3d אנו מתחייבים בפניכם על הדפסות בסטנדרט הגבוה ביותר ועל אספקה מהירה. עד שנשוחח על הפרויקט שלכם, אנו שמחים להשיב לכם על מספר שאלות שכיחות: איך עובד שירות ההדפסה שלנו, האם ניתן להדפיס מודל אחד בלבד ומתי רכישת מדפסת תלת מימד עדיפה על שירותי הדפסה? 

 

שירות הדפסת תלת מימד בהרצליה – איך זה עובד?

אז מה אתם צריכים בכדי להפוך את החלום למציאות? להישאר ישובים היכן שאתם! הדפסת תלת מימד עם dfus3d מתבססת על שלושה שלבים פשוטים:

  • השלב הראשון – עליכם לשלוח אלינו (ישירות מהאתר בו אתם נמצאים כרגע), את הקבצים שתרצו להדפיס. הקובץ אמור לכלול את המודל הרלוונטי – מצמיד, דרך כיסא ועד גבס תלת מימד. 
  • השלב השני – אנו נלמד לעומק את המודל על כל מאפייניו (מחומר הגלם ועד שעות ההדפסה הצפויות). נשלח לכם בהקדם הצעת מחיר מפורטת, ועם אישורכם נתחיל לעבוד על ההדפסה.
  • השלב השלישי – המודל שלכם מוכן! אנו נשלח לכם את קובץ ההדפסה (הפעם כמודל מוחשי!) אל כתובת היעד שתגדירו לנו.

 

“אני מעוניין להדפיס מודל אחד בלבד. זה אפשרי?” הדפסת תלת מימד בהרצליה

בהחלט! שירות הדפסת תלת מימד בהרצליה מתאים בעיקר לאלו מכם המדפיסים לעתים רחוקות. כמו כן, ישנם אלו שמתעניינים ברכישת מדפסת לשימוש פנים-עסקי, אך מבקשים תחילה לבחון את התאמת המדפסת ותוצריה לשימושיהם. כך לדוגמא: לאחרונה מייצרים רופאי שיניים סדים ליישור השיניים, כתרים ועוד. לפני שהם משקיעים את כספם ברכישת המדפסת והחומרים ואת זמנם בלמידת תפעול המדפסת, הם יוצרים תיאום ציפיות באמצעות הדפסה בודדת. זהו השירות שאנו מספקים ונוכל לספק אותו גם לכם!

 

“נדרשות לי מספר הדפסות בכל חודש. כדאי לי לרכוש מדפסת?”

לקוחות רבים מבקשים שנייעץ להם באשר לפתרון האידיאלי בעבורם: להמשיך ולצרוך שירות הדפסת תלת מימד בהרצליה או לרכוש מדפסת וחומרים למדפסת 3D? בכדי להשיב על השאלה, עלינו ללמוד לעומק את עיסוקכם, הצרכים והציפיות שלכם, תדירות ההדפסות ותכליתן וכמובן – התקציב העומד לרשותכם. במקרים רבים, כלכלי יותר להמשיך ולהדפיס באמצעות השירות שלנו. עם זאת, לא אחת אנו מוצאים לנכון להמליץ על “הצעד הבא” – רכישת מדפסת המתפקדת כ”עובד נוסף” בבית העסק. 

 

“באילו חומרים ניתן להדפיס את המודלים?”

אנו מציעים שירותי הדפסה במגוון רחב של חומרים, ביניהם: 

  • ABS
  • PETG
  • PLA
  • TPU
  • חומרים למודלים דנטליים ועוד…

 

במידה ואינכם בטוחים מהו החומר המתאים ביותר למודל ההדפסה, נשמח לסייע לכם! שירות הדפסת תלת מימד בהרצליה כולל גם ייעוץ וליווי, הניתנים ע”י מהנדסים מנוסים ומומחים העוסקים בתחום. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת ונשמח לסייע – 052-833-2959