עיניכם תמיד אל עבר בירות האופנה הגדולות במעקב אחר הטרנדים החמים? כמעצבים פעילים, אתם בוודאות יודעים טוב יותר מאיתנו מהו הצבע הלוהט לחורף הבא, ואם הקורדרוי צפוי לחזור לאופנה. ומה אנחנו יודעים? שאלו מכם שמחפשים אחר המודרני, העדכני, הטכנולוגי והחדשני, ימצאו את התשובה ביצירת אופנה באמצעות מדפסת תלת ממד! על הדפסת תלת ממד לתעשיית אופנה – בכתבה שלפניכם…

המוזה הבאה שלכם? מדפסת תלת ממד!

כמעצבים, אין עוד דבר שאתם רוצים יותר מאשר מוזה! ההשראה היא זו שמעודדת את היצירה שלכם ושומרת את להבת תשוקת העשייה בוערת. הבעיה היא שההשראה לא תמיד “נופלת עליכם מהשמיים”, ולרוב תצטרכו לחפש אותה באופן יזום. לפני שאתם יוצאים לעוד “מסע” בחיפוש אחר ההשראה, חכו רגע.

ההשראה והיצירתיות שאתם כל כך כמהים להן, עשויות להתעורר בכם עם מחשבה על צעד אחד קדימה – לא על עיצוב הפרטים, אלא על יצירתם. חוט ומחט, מכונות תפירה ומפעלי ייצור גדולים בסין – כל אלו ראויים ומונחים על השולחן כאופציה. עם זאת, מה דעתכם למתוח את גבולות היצירה ולהדפיס את האופנה שלכם?

הדפסת תלת הממד יוצקת ערך אל תוך כל פריט שתעצבו, מבדלת אותו וממתגת אתכם כמעצבים מוכשרים, יצירתיים ובעיקר עדכניים!

הדפסת תלת ממד לתעשיית אופנה – אילו פריטים ואביזרים תוכלו להדפיס?

אמנם ישנם עדיין מעצבי אופנה שיוצרים בידיהם את עיצוביהם, אך לרוב נשלחות סקיצות למפעלים גדולים (במרבית המקרים, במדינות זרות) ובהם מיוצרים הפריטים. מה אם היו אומרים לכם שפריטים מסוימים תוכלו לייצר אצלכם בסטודיו? הדפסת האופנה שלכם תעצים משמעותית את חווית העיצוב, תחסוך מכם את הלוגיסטיקה שבהתנהלות מול שלל גורמים, ובעיקר תייחד את העשייה שלכם.

אז מה אתם מתכוונים להדפיס?

  • כפתורים מעוצבים – תוכלו לייחד חולצות מכופתרות, מעילים, ג’קטים, מכנסיים ושמלות באמצעות כפתורים מעוצבים. כמעצבים, אתם יודעים טוב יותר מכל אחד אחר כי נוכחות של אלמנט קטן, יכולה ליצור אפקט עיצובי גדול. גם כשאתם מעצבים פריטי בייסיק ופריטים שבמהותם קלאסיים, תוכלו לשבור את תבניות העיצוב הצפויות עם שילוב כפתורים שהדפסתם בעצמכם!
  • כובעים אופנתיים – קיץ, חורף, סתיו או אביב – לכובעים תמיד יש מקום, בכל ארון ובכל עונה! הכובעים הם האקססורי שהופך את הלוק מ”עוד לוק” ל”לוק וואו”. הצעת כובעים מודפסים כחלק מהקולקציה שלכם, עשויה להעלות משמעותית את ההתעניינות בכם, ולהעניק לכם בידול משמעותי בשוק סופר-תחרותי.
  • עגילים, טבעות ושרשראות – כמעט בכל חנות אופנה – של רשת גדולה או של מעצבי בוטיק, ניתן למצוא גם תכשיטים. הדפסת תכשיטים בתלת ממד תעורר את סקיצות העיצוב שלכם לחיים, תיצוק ערך וסיפור לכל תכשיט וגם תעניק לכם תואר מכובד ומחמיא: “יצרנים”.

קראו גם על חומרי גלם למדפסות תלת מימד

מעוניינים להדפיס את קולקציית האופנה הבאה שלכם? אנו נשמח למסור לכם מידע אודות מדפסות וחומרי הדפסה שעשויים להתאים לכם. לפרטים נוספים, התקשרו כעת – 052-833-2959

הדפסת תלת ממד לתעשיית אופנה