בתחילת דרכן, מדפסות תלת מימד היו בשימושן הבלעדי של תעשיות שונות ונועדו לענות על צרכים עסקיים-מקצועיים בלבד. וכיום? ישנה קהילה הולכת וגדלה של “מדפיסים חובבניים” שמדפיסים לשם היצירה והפאן. אם גם אתם נמנים בקבוצה זו, לבטח מבליחה לראשכם מדי פעם השאלה: “מה אדפיס הפעם באמצעות מדפסת תלת ממד?”. לפניכם, הצעות להדפסת מספר מודלים שכל אחד צריך!

 

1.כלי אחסון לקפסולות הקפה

אנחנו אמנם לא מכירים, אך מנחשים כי הדבר הראשון שאתם עושים בבוקר הוא לשתות קפה. אנחנו צודקים? גם אם זהו הדבר השני (אחרי שטיפת הפנים וצחצוח השיניים), ראוי שתאחסנו את קפסולות הקפה שלכם בכלי פונקציונאלי-דקורטיבי. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש כלי אחסון שיש בעוד המון בתים, חכו. מה דעתכם על הדפסת כלי לקפסולות הקפה? בחרו לעצמכם את החומר, הגודל והצבע והדפיסו! רציתם לשדרג את חווית הקפה הביתית? כך עושים את זה!

 

2.פמוטים לנרות

העולם מתחלק לשניים: אלו שאוהבים להדליק נרות ריחניים בבית, ואלו שממש (!) אוהבים להדליק נרות בבית. לא משנה עם איזו קבוצה אתם מזדהים, הרי שתוכלו להדפיס לגמרי לבד פמוטים בעיצוב אישי! ולמה שתשקיעו משאבים בהדפסתם? משום שניתנת לכם האפשרות של הדפסת מודלים המותאמים באופן אישי לצרכים שלכם – החל מהגודל הספציפי בו אתם חושקים ועד הנראות העיצובית ההולמת את סגנונכם האישי.

 

3.מעמד לטאבלט שלכם

לצפות בסדרות בטאבלט כשאתם אוחזים בו בידיים? זו אפשרות. עם זאת, מה דעתכם על אפשרות נוחה הרבה יותר – הנחת המכשיר על מתקן ייעודי? מובן כי ישנם מתקנים כאלו בשפע בחנויות המתמחות, אך למה שתרכשו אם תוכלו פשוט לייצר? הערך הניתן לכם עם הדפסת תלת ממד כפול: סיפוק אדיר הנובע מהייצור האישי + מתקן העשוי מהחומרים והצבעים המועדפים עליכם. אז על איזו סדרה אתם תרצו לעשות בינג’?

 

4.מתלה לבגדים

גם האנשים המסודרים ביותר חוטאים בהנחת פריטי לבוש על שולחן האוכל והספה. מדפסת תלת הממד אמנם אינה יודעת להדפיס פורמולה לשינוי הרגלים, אך יודעת בהחלט להדפיס מתלה לבגדים שיתרום גם לארגון וגם לעיצוב הבית! כשאתם ניגשים לחנות רהיטים, עליכם לבחור מתוך מגוון מצומצם יחסית. וכשאתם מדפיסים את המתלה שלכם? גם השמיים אינם הגבול! אז לאיזה מתלה בגדים אתם נוטים: בעיצוב וינטאז’ או מודרני, בצבע לבן קלאסי או באדום טרנדי?

 

5.אגרטל לפרחים 

אין עוד מחווה יפה ורומנטית יותר משליחת פרחים לבן/בת הזוג. אלו מכם שעושים זאת לעתים קרובות, לבטח חשים פעם אחר פעם את הקונפליקט: לשלוח אגרטל בתוספת תשלום – כן או לא? אם תשאלו אותנו, התשובה היא שלא! באפשרותכם להדפיס מגוון אגרטלים בגדלים, צבעים וחומרים שונים. את הפרחים אמנם קוטפים למענכם, אך את המכל הפתוח להחזקתם תוכלו לייצר לגמרי לבד!

 

לפרטים אודות רכישת מדפסת תלת ממד או חומרי גלם להדפסה, פנו אלינו כעת – 052-833-2959