דבר אחד ברור לכם מעל לכל ספק: אתם רוצים להדפיס אין-האוס ולהתחדש במדפסת תלת מימד! ומה פחות ברור לכם? כל השאר. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש את המדפסת החדשה, האמינה והמומלצת ביותר בשוק, חכו. באופן טבעי, לכל אדם/עסק ישנם צרכים שונים, דפוסי שימוש אחרים וציפיות ספציפיות. המשמעות? אין באמת מדפסת מומלצת, אלא שיש את מדפסת תלת המימד שמומלצת לכם ומתאימה לכם באופן אישי.

עם אפיון מעמיק של הצורך שלכם (שתבצעו עצמאית או בסיוע מקצועי שלנו), תתקבל תמונה בהירה שתאפשר לכם לבצע בחירה מצוינת! כעת, אנו שמחים להציג בפניכם את אחת האפשרויות העומדות לרשותכם: מדפסת תלת מימד שולחנית!

יתרונותיה הבולטים של מדפסת תלת מימד שולחנית

מתלבטים בין דגמי מדפסות ולא בטוחים אם מדפסת תלת מימד שולחנית היא זו שמתאימה לכם? אנו שמחים לשתף אתכם ביתרונות הבולטים ביותר של המדפסות השולחניות, באמצעותם תוכלו ללמוד עליהן ובעיקר להכריע אם מדפסת שכזו עשויה להתאים לכם:

  • גודל המדפסת – המדפסת השולחנית מזוהה עם המון דברים, אך בעיקר עם גודלה הקומפקטי. הגודל מהווה בעבורכם יתרון, שכן אינכם צריכים לפנות לטובת הצבתה חדר בבית – היא תשתלב בקלות בכל חדר ועל כל שולחן.
  • משקל המדפסת – כל המדפסות השולחניות מאופיינות במשקל נמוך יחסית. כמה נמוך? כזה שלא יגביל אתכם במידה ותרצו להעביר אותה מחדר הישיבות למשרד מסוים או מהבית אל הרכב.
  • ביצועים מרשימים – הגודל קובע? אולי, אך לא כשזה מגיע למדפסות תלת מימד! עבור רבים, גודל המדפסת מרמז על איכות הביצועים והתוצרים הסופיים. תופתעו, אך גם המדפסות השולחניות-הקטנות, אלו שתוכלו לשלב על שולחן העבודה בסמוך ללפטופ שלכם, מפיקות תוצרים באיכות גבוהה מאד!
  • מחיר המדפסת – לרוב, המדפסת השולחנית תהיה זולה יותר בהשוואה לדגמים גדולים יותר. ולכן, במידה ואתם עתידים לרכוש את המדפסת הראשונה שלכם, תוך שבכוונתכם להשקיע תקציב צנוע יחסית, המדפסת השולחנית היא זו שתתאים לכם. 

 

“מדפסת תלת מימד שולחנית – מתאימה אך ורק למשתמש הביתי?”

התשובה היא שלא. רבים סבורים כי גודלה הקטן יחסית של מדפסת תלת מימד מקצועית שולחנית, מעיד על התאמתה למשתמש הפרטי-ביתי בלבד. בפועל, זה לא נכון כמובן. את המדפסת השולחנית תוכלו לשלב גם בבית העסק שלכם, תוך שישנן מדפסות שולחניות המאופיינות בתכונות מצוינות לרבות מהירות הדפסת 3D ויכולת תמיכה במגוון חומרי גלם. 

“מהו מחירן של המדפסות השולחניות?”

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המדפסות המלא שלנו כאן באתר! מחירי המדפסות אינם מתומחרים אך ורק ע”פ סוג המדפסת (שולחנית/לא שולחנית), אלא בהתאם לפרמטרים נוספים לרבות טכנולוגיית הדפסת 3D, גודל המדפסת ומשטח ההדפסה, רמות הדיוק והמהירות, רמות הרעש, המשקל ועוד.  

לפרטים נוספים והתייעצות מקצועית בנושא מדפסת תלת מימד שולחנית, אל תהססו לפנות אלינו – 052-833-2959