שוק מדפסות התלת מימד הוא רחב ועם הרבה היצע. קיימות מגוון מדפסות הממלאות צרכים שונים. אנו ממליצים לפני שקונים מדפסת לבדוק את האפשרויות ולהבין את הצרכים שלכם. יש מספר משתנים הקשורים לדרך ההדפסה ולחומרים בהם משתמשים להדפסה.

 

מהן הקטגוריות המומלצות של מדפסות תלת מימד?

 יש שני סוגי מדפסות D3 שאנו ממליצים עליהם:

מדפסות SLA – המדפיסות בטכנולגיית לייזר ויוצרות יציקה של חומר הנקרא שרף. התוצאות של שיטה זו מדוייקות ביותר. 

מדפסות FDM  – המדפיסות בשיטת התכה ומיזוג לצורך מידול, ויוצרות את המודל בעזרת חוט עשוי פלסטיק העובר דרך ראש הזרקה ו ‘מצייר’ את המודל. סוג מדפסת זה הוא מאוד פופולרי ומשתמש במגוון חומרי גלם.

 

רשימת מדפסות ה D3 המומלצות ביותר

אלו הן מדפסות התלת מימד עליהן אנו ממליצים:

מדפסות FDM 

BIQU B1 SE Plusמגיעה מורכבת ברובה וכמעט מוכנה להדפסה. נתונים כלליים- כיול אוטומטי, משטח הדפסה ללא קפיצים. משטח הדפסה מזכוכית עם ציפוי לשיפור הידבקות החומר. לוח אם עם דרייברים שקטים. פעולה שקטה. ראש הדפסה ALL METAL  המבטיח הדפסה ללא סתימות גם בטמפ’ גבוהות. שלדת אלומיניום רחבה המקנה יציבות. מסך מגע נוח לתפעול. אפשרות להתקנת שידרוגים. תמיכה במגוון חומרי הדפסה. משקל 11 ק”ג. מדפסת איכותית ופשוטה יחסית. מחיר נוח, קלה לתפעול.

CR-10 Max  של חברת Crealityמדפסת גדולה יחסית, מגיעה מורכבת ברובה. לאחר הרכבה של כשעה וחצי היא מוכנה לעבודה. למדפסת זו שיפורים מסויימים ברמת החומרה והתוכנה וזה מקנה לה עדיפות על האחרות. מסך מגע צבעוני. דרייברים מתקדמים. שקטה לחלוטין. ממשיכה לעבוד גם במקרה של הפסקת חשמל. כיול אוטומטי, השהיית הדפסה במקרה שנגמר הפילמנט, שני מנועים המקנים ציר Z כפול. תומכת במגוון גדול של חומרי הדפסה. מדפסת מתקדמת ואיכותית. 

 

מדפסות SLA

 Max4K  של חברת Dimentech מדפסת סופר איכותית ומקצועית. הדפסה מהירה. רזולוציה גבוהה. אמינה מאוד ומאריכה ימים. הדפסה בטכנולוגית UV  וחומרי הדפסה נוזליים. הדפסה מדוייקת ואחידה. עשויה מחומרים המקנים לה יציבות, עמידות ופעולה שקטה. איכות בניה גבוהה, נוחה וקלה לתפעול. מסך מגע צבעוני. חיבור לרשת המקומית לשליחת קבצים מרחוק. מאווררים שקטים, קלה לכיול. ניקוז קל של השרף. למדפסת זו עוד הרבה תכונות ומאפיינים שאפשר לקרוא עליהם בעמוד המדפסות.

אלו הן 3 מדפסות מתוך 7 סוגים שונים המוצעים אצלנו למכירה ומומלצים על ידנו. ניתן לקרוא מדריך מפורט יותר על כל מדפסת בנפרד בעמודת ‘מדפסות תלת מימד’. המדפסות שלא הוזכרו במאמר זה מאוד דומות מבחינת הנתונים של אחיותיהן שהוזכרו כאן. כל הדגמים שאנו משווקים נחשבים לאיכותיים ביותר, ולכל אחד מהם יש רמת מחיר בהתאם לגודלו, יכולותיו ונתוניו הכלליים.

 

לפרטים נוספים ועזרה בבחירת המדפסת המתאימה לכם ביותר התקשרו ל – 052-8332959