אנחנו לא קוסמים, לא יודעים לקרוא מחשבות ולא עוסקים בפרשנות חלומות. ובכל זאת, אנחנו מעזים לנחש על מה אתם חולמים בכל לילה, עם איזו “תמונה” אתם נרדמים, ומה הדבר הראשון שאתם חושבים עליו כשאתם מתעוררים: המוצר שלכם. 

 

אז אפשרות אחת היא להמשיך לחלום ולא להפסיק לחשוב עליו. ואפשרות נוספת? להפוך אותו “חי” ומוחשי באמצעות הדפסה בתלת מימד. כן, ככה פשוט! הודות לטכנולוגיה והנגישות למדפסות ולשירותי ההדפסה, עסקים ומיזמים יכולים לייצר אב טיפוס ובאמצעותו ללטש את המוצר לפני הפצתו לקהל. אז איך אתם מדמיינים את המפגש הראשון שלכם עם הדגם הניסיוני של המוצר? 

 

הדפסה בתלת מימד לייצור אב טיפוס – מהן האפשרויות הקיימות?

חולמים על המוצר שלכם ולא יכולים לחכות להחזיק אותו בידיים? הדפיסו אב טיפוס שלו! חשוב להדגיש כי מטרתה של הדפסת דגם ראשוני אינה (רק) למלא צורך רגשי, אלא בעיקר לאפשר לכם לתכננו בצורה טובה יותר לפני הפצתו. אז איך תוכלו להדפיס אב טיפוס? 

  • הדפסה לפי דרישה – האופציה הראשונה היא לייצר את האב טיפוס דרכנו בשירות הדפסה אונליין. ואיך זה עובד? אתם תשלחו לנו את קובץ ההדפסה של המוצר, ואנחנו נדפיס אותו ונשלח אליכם. 
  • הדפסה בבית העסק – במידה שאתם מדפיסים לעתים קרובות, המלצתנו אליכם היא להצטייד במדפסת וחומרי גלם. הדפסה בתלת מימד היא חוויה בפני עצמה, כאשר הדפסה עצמית מגלמת בתוכה יתרון כלכלי. 

 

מדוע חשוב להדפיס בתלת ממד דגם ניסיוני של המוצר?

העבודה על המוצר מתבצעת בעיקר “על הנייר” (או על המחשב אם תרצו). עד שלא תחזיקו אותו בידיים ותרגישו אותו בליבכם, אין לכם באמת יכולת לדעת איך הוא עובד ומהו הערך שהוא מספק. הדפסה בתלת מימד עונה בדיוק על הצורך הזה: ייצור המוצר בחתיכה בודדת במטרה להעריך את איכויותיו. ברוב המקרים, לאחר הדפסת אב טיפוס מלטשים ומשפרים את המוצר, ורק אז מייצרים ומפיצים אותו. מדובר על שלב קריטי בדרך שמבטיח שהלקוח המשתוקק למוצר שלכם, ייהנה בסופו של דבר ממוצר איכותי המספק לו ערך רב. 

 

“אני מעוניין ברכישת מדפסת. מהם הדגשים החשובים לרכישתה?”

ישנם שני דברים מרכזיים שיש להתחשב בהם במעמד רכישת המדפסת:

  • חומרי הגלם המתאימים ביותר לאבטיפוס שאתם שואפים לייצר 
  • בחירת מדפסת לפי טכנולוגיית הדפסה רצויה – FDM או SLA
  • אופציה: ציוד נלווה שכדאי להצטייד בו כדוגמת גלאי עשן או תא ייבוש (לא חובה, אם כי בהחלט מומלץ)

 

חשוב לדעת: דגמים ראשונים של מוצר ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרים – מגמישים ועד קשים. ולכן, חשוב שתגדירו בפני עצמכם מהו חומר הגלם המתאים ביותר לדגם המוצר, ובהתאם רכשו מדפסת התומכת אותו. אנו כאן בכדי לסייע לכם בכל שאלה ולייעץ לכם בנושא הדפסה בתלת מימד. התקשרו – 052-833-2959