קישוטי קיר, תכשיטים, כפות הגשה, קופסאות אחסון, חגורות, רצועות שעון והרשימה עוד ארוכה – את כל אלו תוכלו לייצר בגישת “עשה זאת בעצמך” באמצעות מדפסת תלת מימד. השנה היא 2022, ונדמה כי כל דבר שאתם יכולים לראות בדמיונכם, אתם גם יכולים להחזיק בידיים. אז איך בוחרים מדפסת שתקלע לצרכים ולציפיות שלכם? אולי תופתעו, אך בקלות רבה.

 

חמש מ”מים, מדפסת אחת: כך תבחרו מדפסת תלת מימד

יתכן שעם הקלדת הביטוי :”איך לבחור מדפסת 3d?”, ציפיתם למדריכים ארוכים עם עשרות טיפים, וכנראה שגם מצאתם. אז רגע לפני שאתם משקיעים המון (!) זמן בקריאתם, דעו כי בחירת המדפסת המושלמת עבורכם יכולה להתבסס גם על חמש מ”מים בלבד: מי, מה, מקום, מדוע ומתי. אז מהו המודל הראשון שתדפיסו? יוצאים לדרך!

  • מי? – אז מי צפוי להשתמש במדפסת? התשובה שלכם ל”מי” צריכה להיות אחת משתי התשובות הבאות: בני המשפחה (או פשוט אתם) או העובדים שלכם. כלומר, חשוב להגדיר היטב את אופי השימוש במדפסת – פרטי או עסקי, שכן ישנם דגמי מדפסות המוצעים לכל אחד מהקהלים (הפונקציות והמחירים – בהתאם).
  • מה? – מה בכוונתכם להדפיס? ישנו מגוון חומרי גלם להדפסות תלת ממד, כאשר לא כל המדפסות תומכות בכל החומרים. ולכן, חשוב מאד שתגדירו לפני (!) רכישת המדפסת מה בכוונתכם להדפיס. וליתר דיוק: באילו חומרים תרצו להדפיס.
  • מקום? – אז היכן “תתגורר” מדפסת תלת מימד שתרכשו – במשרד הביתי או במשרד ממנו אתם עובדים? דעו כי המדפסות מוצעות במגוון גדלים ומשקלים, כאשר אלו הביתיות נוטות להיות “קומפקטיות” וקלות יותר, בעוד אלו המיועדות לקהל העסקי נוטות להיות כבדות וגדולות יותר. מה שבעיקר חשוב שתדעו הוא אם בכוונתכם להעביר אותה בין חללים (לדוגמא: לקחת אותה כל יום אתכם למשרד), שכן אז המשקל בהחלט הופך קריטי.
  • מדוע? – אתם קוראים את שורות אלו, כך שאין ספק שברצונכם לרכוש מדפסת תלת מימד. ובכל זאת, אנו מעודדים אתכם לשאול את עצמכם: “מדוע אני צריך מדפסת?”. מניסיוננו, רכישתה לא תמיד מוצדקת. ולמה אנחנו מתכוונים? כל עוד יש לכם צורך בהדפסת אחת בודדת (לדוגמא: אבטיפוס), הרי שתוכלו ליהנות משירותי ההדפסה שאנחנו מציעים. במקרים אחרים בהם מתוכננים היקפי הדפסה נאים, רכישת מדפסת בהחלט כלכלית יותר.
  • מתי? – אז מתי תוכלו לקנות מדפסת? אין זמן טוב יותר מעכשיו, בטח כשאתם כבר נמצאים במרחק קליק מקטלוג מדפסות תלת ממד. מאחר שאנחנו חנות אונליין, הרי שתוכלו לבצע את הרכישה מהבית / משרד, והמדפסת תגיע עד אליכם! מינימום מאמץ, מקסימום חווית הדפסה!

עוד יכול לעניין אתכם:

מדפסות, חומרי גלם וציוד נלווה – את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו! מעוניינים בייעוץ נרחב יותר לפני רכישת מדפסת תלת מימד? התקשרו כעת ונשמח לסייע – 052-833-2959