מצד אחד, ישנם המשתמשים הפרטיים שהמוטיבציה שלהם להדפסה היא יצירה-חוויה. מצד שני, המשתמשים שמדפיסים במסגרת פעילותם העסקית – ממעצבות תכשיטים המדפיסות עגילים וצמידים, ועד רופאי שיניים המדפיסים סדי לילה. באופן טבעי, כל משתמש במדפסת תלת ממד מדפיס מודלים שונים לחלוטין. ובכל זאת, ישנם מודלים שימושיים שיכולים להתאים לכל משתמש! 

אנחנו שמחים להציג בפניכם 5 רעיונות עבור בניית מודלים. המשותף להם? לא רק הדפסתם תעניק לכם חוויה, אלא גם השימוש בהם!

 

1.אז מה השעה אצלכם? הדפסת שעון קיר

בסטודיו לעיצוב, במרפאת השיניים ובפינת האוכל בבית – כל קיר ובכל חלל ראוי לשעון קיר שיעצב אותו! כפי שאתם כבר יודעים, רכישת שעון היא אפשרות, אך תמיד ישנה אפשרות חווייתית יותר: הדפסת שעון! בניית מודלים במדפסת תלת מימד נשענת על “עיקרון השכבות”, כך שתוכלו לראות ממש מול עיניכם איך השעון שצפוי לסייע לכם בניהול הזמן, מודפס והופך מסקיצה ממוחשבת למודל מוחשי.

 

2.מעמד דקורטיבי למפיות

מבלי להכיר אתכם באופן אישי, אנו יודעים בוודאות כי אתם משתמשים על בסיס יומי במפיות. מכאן, שהדפסת מעמד למפיות עשויה להתאים גם לכם! אז באיזה מעמד אתם תרצו לשמור על המפיות שלכם –  בצבע שחור או מוזהב, בסגנון מודרני או וינטאז’ ובאיזו רמת קשיחות? עם בניית מודלים בתלת ממד, גם השמיים לא מציבים גבול!

 

3.אז שנפלפל קצת את ההדפסות? מלחיה ופלפליהבניית מודלים עם הדפסת תלת ממד – מה צריך להכיר?

רגע לפני שאנחנו עוברים לחדר אחר בבית או במשרד, נישאר לעוד הדפסה אחת בפינת האוכל. גם במלחיה ובפלפליה אתם משתמשים על בסיס יומי (מסוג הדברים שלא באמת שמים לב שהם משתמשים בהם, אך אי אפשר בלעדיהם!). גם איתם, ניתנת לכם האפשרות לעצב סט מדליק ומקורי – בצבע, בצורה, בסגנון ובחומר המועדפים עליכם! 

 

4.שטיפת ידיים – חובה! (ולא רק בשגרת הקורונה)

בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, מספר הפעמים ביום בו אתם שוטפים ידיים – נסק! אם יצא לכם להתעניין ברכישת סבונייה לאחרונה, הרי שאתם יודעים כי הפריט הפונקציונאלי-בסיסי עולה לא מעט כסף. אם אתם כבר מתכננים להשקיע משאבים, למה שלא תשקיעו אותם בהדפסת תלת ממד? צרו לעצמכם את “סבוניית החלומות” שלכם – זו שתתאים לכם לדיוק! 

 

5.בניית מודלים נקיים? מתלה שקיות אשפה לרכב

והנה עוד אביזר סופר-שימושי שמתאים בעיקר להורים שבחבורה: מתלה שקיות אשפה לרכב! המושב האחורי ברכב שלכם נוטה להתלכלך בקצב שאינכם מצליחים לעמוד בו? באפשרותכם להדפיס תופסן שקיות שניתן להלביש על מושב הנהג ומושב הנוסע שלידו. השקית התלויה נגישה יותר לילדים, זאת משום שהיא במצב “פתוח” ונמצאת בגובה שלהם. אז מי אמר שקשה עד בלתי אפשרי לשמור על ניקיון ברכב? 

 

אנו מקווים שהרעיונות שנתנו לכם עבור בניית מודלים עוררו בכם השראה ומוטיבציה להדפיס! לפרטים נוספים אודות חומרי הגלם להדפסה, טכניקות הדפסה ומדפסות תלת ממד, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 052-833-2959