להדפיס באמצעות מדפסת תלת מימד? פשוט! ובחירת דגם מדפסת? יכולה להיות פשוטה, כל עוד תיצמדו ל-5 הדגשים הבאים!

 

1.אז את מה עליכם לשקול? את משקל המדפסת כמובן!

את המקרר הביתי אין בכוונתכם לקחת אתכם מחר למשרד, וגם לא לחופשה השנתית שלכם בקיץ. מכאן, שמשקלו אינו רלוונטי. ומדפסת תלת ממד? אותה תוכלו דווקא לנייד מהמשרד לבית, ומהבית לאולם הכנסים בו אתם מרצים. ישנן מדפסות המאופיינות במשקלים נמוכים יחסית שקל מאד לנייד, לצד מדפסות שמשקלן עלול להקשות על ניודן. בהתאם לצרכים והשימושים שלכם, קבעו אם מתאימה לכם מדפסת תלת מימד במשקל 10 קילו או 15 קילו. 

 

2.ואת גודלו של משטח ההדפסה כבר בדקתם?

מדפסות תלת ממד נבדלות זו מזו בהמון דברים. בין היתר? בגודל משטח ההדפסה שלהן. חשוב להדגיש כי אין גודל משטח מומלץ יותר או פחות, אלא שישנו גודל משטח שספציפית נכון ומתאים לכם. ומה אמור להנחות אתכם בבחירתכם? המודלים שאתם מעוניינים להדפיס (ואם לדייק: גודלם של המודלים). לדוגמא:

  • מדפסת BIQU B1 SE PLUS, מגיעה עם משטח הדפסה בגודל 310x310x34
  • מדפסת CR-10 MAX מגיעה עם משטח הדפסה בגודל 450x450x470
  • ככל שהמשטח גדול יותר, כך תוכלו להדפיס מודלים גדולים יותר

 

3.עד כמה ידידותית המדפסת למשתמש?

כמשתמשים, הרי שאתם מייחלים למינימום התעסקות ומקסימום חוויה. הבעיה היא שעד שלא משתמשים במדפסת (כלומר, קונים אותה), לא באמת אפשר לדעת עד כמה היא ידידות (וזכרו: הפרשנות ל”ידידותית” משתנה מאחד לאחר). אז מה בכל זאת עושים? דבר ראשון: קוראים המלצות על הדגם שבו אתם מתעניינים. דבר שני: מתייעצים עם גורמים מקצועיים שמכירים את מגוון המדפסות, ויודעים להעריך איזו מדפסת תלת מימד היא הידידותית ביותר למשתמש.

 

4.הדרכה ותמיכה מקצועיות – כלולות במחיר?

דבר נוסף שראוי לבדוק לפני שאתם רוכשים מדפסת: האם מוצעות לכם הדרכה ותמיכה? חשוב להדגיש כי הטבה שרותית זו לא ניתנת באופן אוטומטי, אלא עם רכישת דגמים ספציפיים. לכן, במידה שחשוב לכם ליהנות מהדרכה לשימוש במדפסת ושירות תמיכה, העניקו חשיבות לפרמטר זה. 

 

5.מבצעים על מדפסות תלת ממד? יש כזה דבר!

בואו נדבר לרגע על מדפסת תלת מימד מחיר. מאחר שהן מבוקשות ומתקדמות, רבים סבורים כי קשה עד בלתי אפשרי למצוא מדפסות במחירי מבצע. האמנם? כאן אצלנו, תוכלו להתרשם גם מדגמי מדפסות המוצעים במבצע. ולכן, לפני שאתם רוכשים את המדפסת שלכם, התרשמו גם מהמבצעים שלנו, שכן יתכן שתמצאו דגם העונה על הצורך שלכם במחיר סופר אטרקטיבי! 

 

דברים נוספים שחשב מאד (!) לבדוק לפני שרוכשים מדפסת:

  • חומרי הגלם בהם תומכת המדפסת 
  • גודל מסך ההפעלה 
  • רזולוציית ההדפסה
  • מהירות ההדפסה
  • אחריות – כלולה או לא כלולה?

 

למידע נוסף בנושא רכישת מדפסת תלת מימד, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע – 052-833-2959