מדפסות תלת המימד נמצאות בשימושם הבלעדי של חברות הסטארט-אפ המדפיסות פרוטוטייפ, רופאי השיניים המדפיסים סדי לילה או אדריכלים המדפיסים מודלים להמחשה? התשובה היא שלא! ב-2021, הטכנולוגיה והמדפסות פועמות לקצב הדמיון שלכם, כך שתוכלו להדפיס כמעט את כל העולה על דעתכם. לפניכם, 5 דברים מפתיעים שהודפסו בתלת מימד. מוכנים להיות מופתעים?

 

1.חג פורים, חג גדול ל… הדפסות תלת מימד!

החג הצבעוני ביותר בשנה הוא ללא ספק חג הפורים. מבלי להכיר אתכם, אנחנו מנחשים כי גם אתם אוהבים להשתטות בחג הזה ולהפתיע בכל שנה עם תחפושת מקורית. להתאים את עצמכם למלאי התחפושות בחנויות הגדולות? זו אפשרות. עם זאת, מה אם נגיד לכם שתוכלו להדפיס מסכת פנים לפורים, ולהפוך מרוכשי תחפושות ליוצרי תחפושות? במידה ויש לכם ילדים, ערבו אותם בהדפסת מסכת התחפושת, וכך תוכלו להעצים את חווית הפורים הצבעונית והשמחה עם יצירה מדליקה! 

 

2.מגן חכם למכשיר חכם מיוצר במדפסת חכמה

אנחנו אמנם לא מכירים, אך יודעים עליכם לפחות שני דברים: האחד הוא שאתם משתמשים בסמרטפון. והשני? אתם משתמשים גם במגן לסמרטפון. אז להדפיס מכשיר חכם בסמרטפון אתם עדיין לא יכולים, אך הדפסת כיסויים למגוון המכשירים – אפשרית! עצבו לעצמכם את המגן האידיאלי בעבורכם – מהחומר המועדף עליכם, רמת הגמישות החביבה עליכם והעיצוב שעושה לכם את זה. 

 

3.רחפנים וחלקי חילוף לרחפנים

הם נמצאים מעל ראשכם, אתם אולי משחקים איתם בעצמכם ובעתיד הקרוב הם ידפקו על דלתכם וימסרו לכם חבילות שהזמנתם: הרחפנים! חשבתם כי ייצורם מתבצע רק במפעלים גדולים בארצות רחוקות? אז חשבתם. תנו לנו להפתיע אתכם: ניתן להדפיס רחפנים וחלקי חילוף לרחפנים בתלת מימד! בעת שזקוקים לחלק שנשבר או נשחק, לא צריכים לחפשו ממושכות, להזמינו מחו”ל ובטח שלא להמתין שבועות לאספקתו. מה כן צריכים לעשות? להדפיס אותו!

 

4.ארוחה חלומית מתחילה בסכו”ם מעוצב

אתם משתמשים בו על בסיס יומי, ובלעדיו חווית האכילה שלכם הייתה שונה מזו המוכרת לכם: הסכו”ם. תמיד חלמתם לעצב קולקציית סכו”ם אישית ואקסקלוסיבית – כזו שתהיה אך ורק לכם? לא רק שתוכלו לעצב לעצמכם סכין, מזלג, כף וכפית בעיצוב החביב עליכם, אלא שגם תוכלו לייצר אותם! לא במקרה הוכתרו מדפסות תלת המימד כ”מגשימות חלומות”, שכן כמעט כל דבר העובר בראשם ופועם בליבכם, ניתן להדפיס.

 

5.משחק ילדים: הדפסת משחקי קופסא

לרכוש משחק קופסא לכבוד יום הולדתו של אדם קרוב? זו אפשרות. להדפיס אותו בעיצוב אישי? אפשרות טובה הרבה יותר! משחקי לוח כדוגמת שחמט, שש בש וקטאן וגם משחקי קופסא, תוכלו להדפיס בעיצוב ובגודל החביבים עליכם! אז מה דעתכם על הדפסת כלי שחמט בעיצוב הדמויות האהובות עליכם? עם הדפסות תלת הממד, גם השמיים הם לא הגבול!

 

אנחנו ב-dfus3d מציעים מגוון מדפסות תלת מימד למכירה, חומרי גלם איכותיים להדפסה וגם שירותי הדפסה אונליין לפי הזמנה. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, התקשרו – 052-833-2959