הדפסת תלת מימד תיכנס להיסטוריה כאחת ההמצאות המהפכניות בחיי האדם. רק תחשבו שכל דבר שפעם לקח ימים, שבועות או אפילו חודשים ליצור, יכול להיעשות כעת תוך שעות ספורות. 

אין ספק שהמציאות עולה על כל דמיון וניתן לייצר מגוון מכשירים שבאמת עובדים!

הנה 5 דוגמאות שיוכיחו שהעתיד כבר כאן:

 

1. הדפסת איברים אנושיים

כבר היום מדענים יכולים להדפיס עור, כליות, רקמות כבד, לבבות ומספר איברים אחרים. איברים תלת מימדיים נוצרים מתאי גזע בוגרים או מדגימה שנלקחה ישירות מאדם. כרגע איברים אלה מתאימים רק לניסויים קליניים או לתרגול כירורגי. אולם בעתיד, אברים מודפסים יסייעו רבות במאבק נגד מחלות שונות, יקצרו תורים להשתלת איברים, יקלו על הטיפולים במקרה של כוויות קשות ויצילו רבות של חיי אדם.

 

2. מזון

הדפסת מזן בתלת מימד מאפשרת כבר היום התאמה של הערך התזונתי הרצוי של המזון ושליטה בערך הקלורי ובכמות החלבונים, השומנים, הפחמימות, הסיבים התזונתיים והוויטמינים. הדבר יכול להקל על החיים של אנשים שנמצאים בדיאטה. 

בנוסף הדפסת מזון יכולה לעזור לפתור את בעיית הרעב העולמי וגם להפסיק צורך בגידול חיות במסגרת תעשיית הבשר. אחת האפשרויות החלופיות יכולה להיות יצירת בשר המבוסס כולו על רכיבים צמחיים.

 

3. ביגוד והנעלה

הדפסת תלת מימד בתחום האופנה מרחיבה את האפשרויות היצירתיות של המעצבים, ומאפשרת ליצור דגמים מיוחדים שקשה להשיג בשיטות תפירה קונבנציונליות. הדגמים גם מותאמים בצורה אידיאלית למידות של הלקוח.
בנוסף מדפסת תלת מימד מפחיתה את צריכת המשאבים. לא נשארים עודפי בד וחוטים. כמו כן, הדפסה תלת מימד חוסכת משאבי טבע כמו מים וקרקע הדרושים לגידול כותנה ומאפשרת להשתמש בחומרים ממוחזרים.

 

4. בינוי בתים

כן שמעתם נכון, אפשר כבר עכשיו להיעזר בהדפסה בבניית בית. ברגע שהתברר שמדפסות תלת מימד הן העתיד, מיהרו אדריכלים לפתח דגמים של מבנים שניתן לקפל מבלוקים מודפסים.
כבר היום יש מבנים עם קירות מודפסים בכל העולם. מדפסות תלת מימד מאפשרות לזרז מאוד את תהליך הבניה, תוך הפחתת משמעותית של העלויות וכוח אדם.

 

5. סקירת מערכות של העובר בתלת מימד

סקירת מערכות תלת מימדית של ילדכם שטרם נולד מקבלת משמעות חדשה לגמרי. במקום תמונה של האולטרסאונד שכולנו רגילים לקבל ,כבר עכשיו חברה יפנית מציעה לכם הדפסת תלת מימד של העובר שלכם. מודל תלת מימד נוצר על בסיס נתוני התמונה המעובדים באמצעות BioTexture ויכול להוות אחלה מזכרת משלב מיוחד ומרגש בחיים.

 

אין ספק שהדפסת תלת מימד הופכת לחלק בלתי נפרד מחיינו ומאפשרת לנו ליצור דברים רבים לעסק או לבית. הטכנולוגיה יכולה להוזיל מאוד את העלות של הדברים המוכרים לנו ולהגשים את הפנטזיות הפרועות ביותר שלנו.

תרצו להיות חלק מהעתיד כבר עכשיו, להתחיל ליהנות מטכנולוגיית הדפסת תלת מימד – התקשרו כעת ונשמח לסייע 052-8332959.