הקובץ שבמחשבכם יכול להפוך בקרוב מאד למודל שתחזיקו בידיכם! תופתעו או שלא, אך הפקת המודל אינה מותנית בהכרח ברכישת מדפסת וחומרי הדפסה, אלא שתוכלו ליהנות משירותי הדפסת תלת מימד!

 

שירותי הדפסת תלת מימד – עבור אילו שימושים?

  • התנסות ראשונית פעמים רבות, אנשים המעוניינים לרכוש מדפסת, רוצים לחוש בידיים ולראות בעיניים מה מדפסת תלת מימד יודעת לעשות. שירות ההדפסה מעניק לכם “טעימה” ותורם לתיאום הציפיות שלכם עם המדפסת והטכנולוגיה.
  • הדפסת אבטיפוס הגעתם לרגע בו אתם מוכנים להפוך את הרעיון ש”על הנייר” למוצר מוחשי? הדפיסו אבטיפוס! הדפסת המודל הראשוני חיונית לכם לפגישות עם יזמים, להתנסות שלכם ושל עובדיכם עם המוצר וכיוצא בזה. זו ההזדמנות עבורכם להחזיק בשתי ידיים את הפיתוח שלכם!
  • פעילות עם ילדים שירותי ההדפסה מתאימים גם להורים שרוצים להעביר לילדיהם פעילות חינוכית-יצירתית. באפשרותכם לעמול יחד על קובץ – לתכנן מודל שתרצו להדפיס ולשלוח אותו להדפסה. במקום לקנות צעצועים חדשים? אפשר פשוט להדפיס אותם! 
  • מתנות עובדים מקוריות אמנם תוכלו לרכוש מתנות משלל חנויות, אך גם תוכלו לייצר אותן בעצמכם עם שירותי הדפסת תלת מימד! אינכם צריכים להתאים את עצמכם לזמינות המתנות, אלא שהמתנות יכולות להתאים את עצמן אליכם! ניתן לתכנן מאפס את המתנה (תכלית, גודל, צורה, צבע), למתג אותה ולהדפיס אותה עבור העובדים.

 

איך לבחור בחברה המציעה שירותי הדפסה בטכנולוגיית תלת מימד?

ישנם מספר פרמטרים לפיהם מומלץ לכם לבסס את בחירתכם:

  • ייעוץ מקצועי חשוב מאד שאיש מקצוע ילווה אתכם, יעניק לכם ייעוץ מקצועי וימליץ לכם על טכנולוגיית ההדפסה והחומרים המתאימים ביותר למודל הספציפי שתרצו להדפיס.
  • נוחות השירות זהו פרמטר חשוב מאד שלא כדאי להתפשר עליו מסיבה פשוטה: שירות נוח = שירות חווייתי. איך באה לידי ביטוי הנוחות? עם האפשרות לתקשר עם החברה אונליין, מבלי לצאת מהבית או מהמשרד. לדוגמא: שליחת הקבצים להדפסה אונליין, ולאחר מכן – שליחת המודל המודפס עד אליכם. 
  • מחיר הוגן על איכות הדפסה גבוהה אתם צריכים בהכרח לשלם ביוקר? התשובה היא שלא. תנו עדיפות ברורה לחברה המציעה לכם שירותי הדפסת תלת מימד במחיר הוגן ונוח ביחס למחירי השוק.

 

“שירותי הדפסת תלת מימד או רכישת מדפסת – מה יותר כלכלי?”

זו שאלה חשובה ואנחנו שמחים לענות עליה. התשובה כמובן אינה חד משמעית, אלא שהיא תלויה בעיקר בדבר אחד: היקף ההדפסות שלכם. בגדול, כל עוד יש בכוונתכם להדפיס לעתים קרובות / כמות גדולה של מודלים במחזוריות קבועה, מומלץ בהחלט לשקול לחיוב רכישת מדפסת. ייצור עצמי שלכם עשוי לחסוך לכם בעלויות, ואפילו להעניק לכם ערך מוסף בדמות חדוות עשייה ויצירה.

 

מנגד, במידה ואתם זקוקים לשירות הדפסה עבור אבטיפוס בודד לדוגמא, הרי שמיותר להשקיע ברכישת מדפסת, רכישת חומרים ובטח שאין טעם להשקיע זמן בלמידת המדפסת ותכונותיה.