מה אפשר לעשות עם מדפסת הדיו המונחת לכם על שולחן העבודה בבית? אתם יודעים טוב יותר מאיתנו! ומה ניתן לעשות עם מדפסת תלת מימד בבית? כאן אנחנו נכנסים לתמונה! כבר זמן רב שאתם משתעשעים עם הרעיון לרכוש מדפסת תלת ממד ולהפיק באמצעותה שלל פריטים? יש לנו כמה רעיונות מדליקים לחלוק אתכם! 

 

אתם עוד כאן? התחילו להדפיס!

בגדול, תוכלו להדפיס באמצעות מדפסת תלת מימד בבית את כל מה שעולה על דעתכם (כמעט). מאחר ושפע האפשרויות כמעט אינסופי, לעתים קשה לקבל החלטה מה להדפיס קודם. בדיוק מסיבה זו, אנו שמחים לשתף אתכם במספר רעיונות שימושיים, שסביר להניח שגם אתם צריכים. במקום לרכוש אותם? הדפיסו אותם!

 

  • תחתיות לכוסות – להניח את כוס השתייה ישירות על השולחן? זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות טובה יותר: להניח אותה על תחתית המיועדת לכוס. מעבר לתרומה הדקורטיבית ולחוויית שתיה אלגנטית יותר, תחתיות השתייה מונעות מנוזלים/טמפרטורות גבוהות להגיע במגע עם השולחן, וכך שומרות עליו. אז מהו הצבע והחומר המועדפים עליכם? רק אתם בוחרים!

 

  • מחזיק מפתחות – המפתחות לדירה, למחסן, למשרד ולבית ההורים “חיים בנפרד”? בדיוק כך מאבדים אותם! עם מדפסת תלת מימד בבית, תוכלו להדפיס מחזיקי מפתחות בעיצובים, צורות וצבעים שונים! 

 

  • מגנטים למקרר – חכו רגע לפני שאתם מקשטים את המקרר שלכם עם חשבונות שעליכם לשלם! ישנה דרך צבעונית ומשמחת יותר לעצב אותו והיא באמצעות מגנטים כמובן! תוכלו להדפיס קולקציית מגנטים – כזו הנשענת על קונספט ואלמנטים זהים, או מגנטים “אינדיבידואליים”, לבחירתכם.

 

  • ארנק כרטיסים דק – לצד אלו שברשותם ארנק גדול ועבה, ישנם אלו שמעדיפים את ארנקי הכרטיסים הדקים שניתן לאחסן בכיס. אז למה שתתאימו את עצמכם לקולקציית הארנקים שבחנויות אם אתם יכולים לעצב ולהדפיס את הארנק האידיאלי בעבורכם?

 

  • פד לעכבר המחשב – למרות שאתם עובדים על מחשב נייד אתם מחברים אליו עכבר? הדפיסו פד בגודל, צבע וחומר המועדפים עליכם והעצימו כך את החווית השימוש שלכם!

 

מדפסת תלת מימד בבית – מהו הדגם המומלץ ביותר?

ישנם משתמשים ביתיים “מתחילים” וגם כאלו שצברו ותק וניסיון בהדפסות ומעוניינים לשדרג את המדפסת הקיימת. אנו מציינים זאת משום שלכל משתמש תתאים באופן טבעי מדפסת אחרת. לאלו מכם שרוצים לצבור חוויות ראשונות של הדפסה, נמליץ על הדגם הבא: מדפסת BIQU B1 בעלות 1600 שקלים. מדפסת זו נשענת על שיטת FDM, כאשר ניתן להדפיס באמצעותה עם מגוון חומרים – מ-ABS עד ASA.

 

מעוניינים לקבל המלצה אודות מדפסת המתאימה למשתמש הביתי? אל תהססו לפנות אלינו! אנו נאפיין את הצורך והציפיות שלכם מהמדפסת (כמה תרצו להשקיע, מה תרצו להדפיס, מהם החומרים המועדפים עליכם), ובהתאם נציע לכם מספר דגמים. למידע נוסף אודות מדפסת תלת מימד בבית, התקשרו כעת – 052-833-2959